הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביטון ישוב להרכב הפועל, סניור יפתח בחוד?

המגן המוצהב יחזור מול ב"ש בבלומפילד, אזולאי החלוץ ותומר עדיין בחוץ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.05.22 - 11:09

בהפועל תל אביב סיימו את ההכנות לקראת המשחק הערב (שלישי) מול הפועל באר שבע. האדומים מתל אביב יודעים שהם זקוקים לניצחון על מנת לא לצאת מהמאבק על המקום הרביעי, אותו סימנו כיעד לפני הפלייאוף.

שחקניו של קובי רפואה יצטרכו להסתדר ללא הקהל הביתי, כשהאדומים העבירו לבאר שבעים כ-2,700 כרטיסים, אולם ההערכה היא שיגיעו לבלומפילד כ-1,500 אוהדים מבירת הנגב שיישבו בשערים 10-11.

"ברור שזה מאוד מבאס שנצטרך לשחק בלי הקהל שלנו, אבל זו המציאות ועם זה נצטרך להתמודד. אנחנו עדיין נלחמים על המקום הרביעי, יש עדיין סיכוי, נכון שהוא ירד קצת בעקבות המשחקים האחרונים, אבל ניתן את הכל עד הסוף", אמרו שחקנים בקבוצה. 

מבחינה מקצועית, רפואה צפוי לערוך שני שינויים בהרכב. בן ביטון, שהיה מוצהב במשחק הקודם, ישוב לעמדת המגן הימני. עומר סניור צפוי לקבל את הקרדיט בחוד, כששלומי אזולאי החלוץ ויואב תומר עדיין לא כשירים. גם שי אליאס יעדר בעקבות עונש ההרחקה שלו. דן איינבינדר, שסובל מרגישות בשרירי הבטן, הצליח להתאמן ויהיה כשיר. 

הרכב משוער: ארנסט שטקוס; בן ביטון, אדי גוטליב, סתיו למקין, דורון ליידנר; דן איינבינדר, שלומי אזולאי, מרקו ינקוביץ'; אושר דוידה, פרדי פלומן, עומר סניור.