הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי חיפה דורשת: הרחקה על תנאי לעומר אצילי

הירוקים פנו בנוגע לעסקת טיעון והשתמשו במקרה ספורי. יחמיץ את גמר הגביע?

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  10.05.22 - 11:13

תגיות: עומר אצילי

סאגת עומר אצילי ואוהדי באר שבע ממשיכה לגרום לאנשי מכבי חיפה להזיע, כשהיום (שלישי) הירוקים מנסים לעשות הכל כדי שהכוכב שלהם ישחק בגמר הגביע נגד הפועל באר שבע ב-24.5. כזכור, במשחק הליגה נגד הפועל ב"ש, אצילי, שישב על הספסל באותו הזמן, ביצע תנועת ירוקה לכיוון אוהדי באר שבע שישבו מאחורי הספסל הירוק.

כדי למנוע מצב שיורחק מגמר הגביע, מכבי חיפה פנתה לתובע, ניר רשף, במטרה להגיע לעסקת טיעון בנוגע להעמדה לדין של אצילי, שהיה העונה אחד החלקים החשובים, אם לא הכי חשוב, באליפות ההולכת ומתקרבת של חיפה העונה. הדרישה של הירוקים היא עונש הרחקה על תנאי לעומר אצילי וקנס, או לכל הפחות עסקת טיעון דומה לזו שנחתמה מול רמזי ספורי: שני משחקים על תנאי בעקבות התפרצותו על אוהד.

תובע ההתאחדות לכדורגל יקבל החלטה מחר אם להסכים לעסקת הטיעון ולהגישה לבית הדין או לדרוש עונש הרחקה של משחק אחד בפועל. בכל מקרה, אוהדי מכבי חיפה יכולים להיות רגועים, כפי שכבר פורסם בערוץ הספורט, עונשו של אצילי יהיה מינורי ואין סיכוי שיחמיץ את גמר הגביע.

 אצילי כבש העונה 26 שערים והוסיף 13 בישולים במדים הירוקים בכל המסגרות העונה. למרות היכולת האדירה, הכוכב של הירוקים לא כבש מאז ההפסד לקרית שמונה לפני כחודשיים ויקווה לחזור לכושר בגמר הגביע בו הוא מקווה לשחק, כמו גם במשחק הקריטי נגד מכבי ת"א הערב בסמי עופר.