הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עומר אצילי: "עברתי שנתיים לא פשוטות, חייב לאישתי הכל"

כוכב מכבי חיפה מדבר על האליפות ("לימדו אותי שסופרים תארים, לא הפסדים"), על הפרשה ("אם לא כל המשפחה שלי מסביב היה לי הרבה יותר קשה") ועל העתיד ("בעונה הבאה? כרגע אלבש ירוק")

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.05.22 - 06:25

תגיות: ליגת העל

כשנה וחצי אחרי שהגיע למכבי חיפה והפך לאחד הגורמים החשובים ביותר בזכייה שלה בשתי אליפויות, עומר אצילי שבר שתיקה לראשונה. מלך השערים של ליגת העל התראיין הערב (שני), אחרי ההפסד למכבי ת"א, התייחס לחגיגות בסיום למרות ההפסד, העונה האישית שלו, וכמובן, הפרשה בה היה מעורב.

 • אלופה, מה עשית?: מכבי חיפה הפסידה 3:1 למכבי ת"א
 • סוריאליסטי: צפו בחגיגות האליפות של מכבי חיפה
 • ברק בכר "הרגשה מוזרה, אבל האליפות מגיעה לנו"
 • "סופרים תארים. לא הפסדים": אצילי עקץ ברשתות
 • הפסד אחר הפסד: המומנטום השלילי של מכבי חיפה. המספרים
 • "לקחנו אליפות היום. לא רצינו לחגוג ככה אבל לימדו אותי שסופרים תארים, לא הפסדים. זו אליפות שנייה ברצף ואני שמח מאוד. לא רצינו לחגוג ככה אבל עשינו עונה ארוכה, שוכחים את התצוגות שלנו. אנחנו בחודש פחות טוב אבל אף אחד לא יקח את מה ששלנו".

  "התחלנו את הפלייאוף טוב, טיפה הורדנו את הרגל מהגז אבל זו אליפות שנייה ברציפות, זה לא דבר פשוט לעשות. הבנו שאנחנו זוכים באליפות בתיקו נגד מכבי ת"א בבלומפילד, אז הבנו שזה שלנו. יש פה קהל מדהים שמגיע לו לחגוג. הייתה לי ירידה טיפה ביכולת. אני מנסה לחזור ליכולות שלי. זו העונה הכי טובה שלי בקריירה. אני צריך להודות ליענקל'ה שחר ולמועדון".

  בהמשך, התייחס לפרשה: "עברתי שנתיים לא פשוטות, המשפחה שלי הייתה לצידי. אני חייב לאשתי את הכל. אנחנו עוד נדבר על זה. אני לא מנסה להתמסכן, מה שהיה היה, עברו שנתיים ואני אחרי זה. אם לא כל המשפחה שלי מסביב והמעטפת היה לי הרבה יותר קשה, אני שמח שהם היו לצידי. אני חייב לאשתי את כל הדרך הזו. זה לא נעים אבל אנחנו עוד נדבר על זה בהמשך, עכשיו צריך לחגוג. עכשיו אתם תשמעו אותי יותר"

  "בעונה הבאה? כרגע אני אלבש ירוק, אבל יש לנו עוד מטרות, יש לנו גמר גביע על הראש ואנחנו רוצים לעשות היסטוריה. ליגת האלופות זה החלום הגדול והלוואי נגשים את זה. אני מקווה שנעשה את זה".