הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עד הבוקר: סיכום החגיגות הירוקות בחיפה

האוהדים התנפלו על אצילי ומוחמד, השחקנים הופשטו. צ'יבוטה: "רגע מתוק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.05.22 - 06:23

לאחר החגיגות הספונטניות על כר הדשא עם השחקנים אמש (שלישי), חיפשו שחקני מכבי חיפה מסעדה או בר לחגוג את האליפות המעשית כפי שעשו בשנה שעברה. בינתיים אלפי אוהדים הגיעו לכרמל, למקום בו חגגו את האליפות הקודמת. בעקבות כך, השחקנים החליטו להגיע לאוהדים עצמם בכרמל.

החגיגות בעיר החלו עוד לפני הגעת השחקנים, אך עומר אצילי, עלי מוחמד, רועי משפתי ושחקנים נוספים לא הספיקו להחנות את הרכב ומיד התנפלו עליהם אוהדים והניפו אותם על הכתפיים - מאות מטרים ממרכז החגיגות. כל השחקנים זכו לאהבה, אך הקיצוני היה במרכז החגיגות כאשר האוהדים דאגו פעם אחר פעם לספק לו אבוקות. לאחר מאמץ של ההמון הירוק, כל השחקנים עלו על כיכר ספר בעיר ושרו עמם.

מאותו הרגע, האוהדים סיפקו לשחקנים בקבוקי אלכוהול שזלגו כמים. כזכור, עבור דין דוד, שון גולדברג, רועי משפתי, מיקאל אלפונס, מחמוד ג'אבר, אורי דהן ועלי מוחמד מדובר באליפות ראשונה וההתרגשות ניכרה עליהם. הקהל הירוק הפשיט את השחקנים ולא איפשר להם ללכת לביתם עד השעה 03:00, כאשר גם המשטרה הבינה שמדובר באירוע מיוחד ולא גרמה להפסקת החגיגה.

בתוך כך, על אף הקולות כי למרות שהאליפות עדיין לא רשמית ומגיעה לאחר הפסד ביתי ליריבה המרה, מכבי ת"א, החגיגות הזכירו את העונה שעברה. עוד לפני עזיבת האיצטדיון, השחקנים ואנשי הצוות יחד עם נשותיהם, הנשיא, יעקב שחר, בנו, אור שחר, סגנו, עוזי מור, המנכ"ל היוצא, אסף בן דב, המנכ"ל הנכנס, איציק עובדיה ויתר עובדי המועדון חגגו בארוחה משותפת. שחקן העבר, יניב קטן והמנכ"ל לשעבר, איתמר צ'יזיק ברכו את שחר שנמנע מלצאת לדשא.

דין דוד סיפר לאחר הזכייה: "זה רגע מרגש מאוד עבורי". אצילי ציין: "זו האליפות הרביעית שלי ברציפות". מאוויס צ'יבוטה הוסיף: "זו אליפות מתוקה יותר מהאליפויות בלודוגורץ. היא מוקדשת לקהל". אלפונס סיכם: "זה מטורף".