הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עדן בן זקן ועומר אדם? דרישות שחקני חיפה

הירוקים רוצים לחגוג אליפות עם זמרים בכירים. 50 אלף אוהדים צפויים להגיע. חוף דדו שוב לא יאושר?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.05.22 - 06:37

מכבי חיפה הבטיחה את האליפות ה-14 באופן מעשי והפעם, ובניגוד לזו הקודמת בה בוטלו החגיגות, בכוונתם של הירוקים לקיים אותן. האירועים יערכו בתיאום עם עיריית חיפה ובכפוף לאישור המשטרה.

כבר היום (רביעי) צפויה להתקיים ישיבה בעיריית חיפה שתעסוק בחגיגות. בין העירייה למועדון ישנה מערכת יחסים חמה, כשרק לאחרונה נחנך רחוב ע"ש יעקב שחר בסמוך לאיצטדיון וכן נחתם הסכם להקמת מוזיאון מכבי חיפה בשיתוף שני הצדדים. למרות זאת, נראה שגם הפעם החגיגות לא יתקיימו בחוף דדו הנוסטלגי, זאת בשל איסור המשטרה החוששת מכך שאוהדים יצרכו אלכוהול ויכנסו לים, דבר שעשוי להוביל לפגיעה בנפש.

על פי הערכות, מעל ל-50 אלף אוהדים מכל רחבי הארץ צפויים להגיע לחגיגות ובעירייה יחפשו יחד עם המשטרה מקום מתאים. בעונה שעברה החגיגות תואמו למגרשי אתו"ס, אך כאמור בוטלו. במועדון מתכננים לקיים את החגיגות בין משחק הליגה הקרוב נגד בני סכנין שיתקיים בשני הקרוב, למשחק נגד מכבי נתניה שיערך בשבת הבאה.

השחקנים עצמם כבר באו בדרישות ורוצים לראות בחגיגות את עדן בן זקן ששרה את שיר האליפות של העונה שעברה, בניה ברבי לו הלהיט "מי לא יבוא" שהפך להמנון של הירוקים וכן זמר בכיר כדוגמת עומר אדם, משה פרץ או אייל גולן.