הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי תנועת היריקה: הרחקה על תנאי לאצילי

כוכב מכבי חיפה נקנס ב-1,000 ש"ח וישחק בגמר גביע המדינה. הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.05.22 - 12:29

מכבי חיפה חגגה אתמול (שלישי) אליפות מעשית לאחר הפסד ביתי כואב נגד מכבי ת"א (3:1). לאלופה לקח זמן להתעשת, אך כעבור מספר דקות נדבקו בטירוף של הקהל והמשיכו את החגיגות עד השעות הקטנות של הלילה. בתוך כך, הושג הסדר טיעון סביב פרשת תנועת היריקה של עומר אצילי במשחק נגד הפועל באר שבע.

הקיצוני של הירוקים יורחק משני משחקים על תנאי, כשבנוסף נקנס בסכום של 1,000 שקלים. המשמעות: אצילי יוכל לשחק בגמר גביע המדינה שיערך בסוף מאי נגד הפועל באר שבע. במכבי חיפה שיבחו את עו"ד עופר בן אסא שטיפל וניהל במקצועיות ובנחישות את מקרה אצילי.

כמו כן, מוחמד אבו פאני יעמוד לדין בגין הפרת התקנון כשנכנס לשדה המשחק למרות שהורחק. גם במקרה שלו העונש צפוי להיות קל והשניים יעמדו לרשותו של בכר במשחק נגד בני סכנין בשני.

בעניין המשחק אמש, בעוד בין הקהלים נרשמה מתיחות שכללה זריקת חפצים, אנשי המועדונים היו מפויסים ובמכבי ת"א בירכו את מכבי חיפה על האליפות. הראשון לברך היה מלאדן קרסטאיץ' שדיבר עם ברק בכר, אייל גולסה ויואב זיו ששיחקו בעבר במועדון דאגו לברך גם כן.

במכבי חיפה אמרו בסיום: "במכבי ת"א אמרו לנו שהיו מוכנים להתחלף איתנו, להפסיד ולזכות באליפות. זו לא אליפות עם כוכבית כמו שמנסים להדביק, היינו יותר טובים כל העונה".