הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רדיוס לסכנין. יופעל במשחק נגד מכבי חיפה?

במועדון זעמו: "קיבלנו את הבשורה מהתקשורת". מכבי נקנסה ב-47,500 ש"ח

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  11.05.22 - 13:58

אחרי שהבטיחה מעשית את האליפות אתמול (שלישי) ב-3:1 למכבי תל אביב, במכבי חיפה הבינו כי יתכן מאוד ויחגגו את הזכייה בתואר באופן רשמי באיצטדיון דוחא. אך היום (רביעי) מתברר כי נגד בני סכנין הופעל עונש רדיוס על תנאי, כשייתכן שהירוקים יהיו אלו שיהנו ממנו.

אתמול הופעל באופן רשמי עונש רדיוס על תנאי שעמד כנגד המועדון בגין התפרעות אוהדים, בתוספת של קנס בסך 10,000 ש"ח בעקבות התפרעות האוהדים במשחק נגד מכבי ת"א. על אף שבשלב זה העברת המשחק לאיצטדיון אחר לא צפויה להתרחש במהלך המשחק נגד האלופה, יתכן שבסופו של דבר יהיה זה המקרה, אם המועדונים יבקשו זאת. היום אנשי המועדון הוציאו תגובה שלהם לכל סאגת הרדיוס, כשהם טוענים שהם כלל לא שמעו על כך מההתאחדות, אלא גילו על העונש מהתקשורת.

כידוע, מקרי העבר האחרונים מלמדים שנשיאות בית הדין העליון ושופט העליון בדימוס אמנון שטרסנוב נוטים לקבל בקשות להקדים עונשים. כזכור, זה קרה במפגשה של מכבי תל אביב נגד מכבי נתניה וגם בזה של בית"ר י-ם נגד נוף הגליל.

כזכור, גם משחק הבית הקודם של סכנין נגד מכבי חיפה הועתק גם כן לאיצטדיון אחר. אז זה קרה בדצמבר 2021, כשהירוקים התפוצצו על חשבונם של האדומים עם 0:6 מהדהד. כעת, ובמידה והעונש אכן יוקדם, יוכלו בסכנין להעביר את ההתמודדות לאיצטדיון גדול יותר כדוגמת בלומפילד.

אגב, באותו כתב אישום נקנסה מכבי ת"א ב-47,500 ש"ח על קריאות גזעניות והתנהגות בלתי הולמת במשחק נגד בני סכנין. אוהדי הקבוצה קראו, בין השאר, "מוות לערבים" ו"שישרף לכם הכפר".