הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיפה תחל בשיחות על הארכת חוזים אחרי הגמר

האלופה תשב עם רודריגס וכהן במטרה להשאירם. יוצע שדרוג לפלאניץ' וגולדברג

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.05.22 - 07:58

לאחר שהבטיחה באופן מעשי את האליפות השנייה ברציפות, במכבי חיפה מתכוונים לשמור על רוב הסגל הקיים, כשהשיחות עם השחקנים בנוגע להארכת חוזיהם יחלו עם סיומו של גמר גביע המדינה נגד הפועל באר שבע בעוד פחות משבועיים.

מבחינת הירוקים, ישנם שני שחקנים שמסיימים חוזה, ובמועדון מתכוונים להגיש להם הצעה מחודשת. מדובר בחוסה רודריגס וג'וש כהן, כשכזכור הספרדי התעקש להוריד את האופציה שהייתה לירוקים עליו, זאת על מנת להיות שחקן חופשי. הקשר זוכה להתעניינות, אך לא פוסל אפשרות שימשיך בכרמל.

רודריגס עצמו המריא לחופשה קצרה בספרד ואמש פרסם פוסט ברשתות החברתיות בו ציין כי הוא גאה להיות חלק ממכבי חיפה ואף התייחס לקהל שלה. במועדון מקווים כי יושג הסכם ורודריגס ימשיך לעונה שלישית בקבוצה.

במקרה של ג'וש כהן, השוער לא ממהר לחתום על חוזה חדש. במכבי חיפה מתכוונים להגיש ליהודי-אמריקאי חוזה משודרג, אך הוא מעוניין למצות אופציות בארה"ב ובאירופה. לצידם של רודריגס והשוער, ישנם מספר שחקנים נוספים עימם מתכוונים לשבת במועדון.

בגזרת בוגדן פלאניץ' ושון גולדברג הסיטואציה שונה, זאת מאחר ויש להם חוזה לעונה הקרובה. סוכנו של הסרבי אמר ל"ערוץ הספורט" כי הוא יגיע לישראל על מנת לקיים מו"מ עם האלופה שבדרך. גם הישראלי, שנחשב להצלחה מסחררת, יקבל הצעת לחוזה משודרג ומוארך מעבר לעונה הבאה. הבלם, שהחל את דרכו בשורות הירוקים בכלל כמגן מחליף, אמר ל"מגרש פתוח" כי הוא נהנה במועדון וירצה להמשיך בו.