הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"התסכול יוצא": עימותים קשים בנוף הגליל

תגרה בין קיזיטו לגל נמנעה, ברעם עשוי לעזוב. הסודות נחשפים

רז זהבי
רז זהבי  12.05.22 - 12:54

רגע אחרי שירדה חזרה לליגה הלאומית, הסודות מחדר ההלבשה של הפועל נוף הגליל נחשפים. החלוץ, לוואגה קיזיטו, שוחרר מהקבוצה, לא יקח חלק במשחק הליגה האחרון של היורדת וכבר ביום ראשון יעלה על טיסה חזרה לאוגנדה. הסיבה: קיזיטו התעמת בצורה קשה עם ראובן (בובי) גל ורק התערבות של שחקנים אחרים בקבוצה מנעה תגרה אלימה. עימות מילולי קשה נוסף נרשם גם בין אלי בלילתי לבלם הזר גוטי טומלין.

"התסכול יוצא החוצה אחרי הירידה ושחקנים פה כבר לא יכולים לראות אחד את השני", אמר שחקן במועדון. "בובי הטיח בקיזיטו את מה שכולנו חושבים". מי שכבר היום יעלה על טיסה חזרה לקמרון הוא ארנסט מאבוקה, שבמועדון "הדביקו" לו טיייטל של הרכש הכושל ביותר בתולדות נוף הגליל.

אבל עיקר תשומת הלב תוקדש בימים הקרובים לדרמה הניהולית שמתפתחת בקבוצה. גיל ברעם, המנכ"ל והאיש החזק במועדון מזה כ-14 שנים, עשוי לעזוב כבר בימים הקרובים. ברעם, שזוכה להערכה רבה בכדורגל הישראלי, לקח את המועדון לפני יותר מעשור, הצליח לסגור חובות של כ-7 מיליון שקלים ונחשב למנהל ישר, מסור ואמין.

לאחרונה הצליחו מספר גורמים "לכרסם" ביחסים הטובים שלו עם ראש העיר, רונן פלוט, ומהצד של העירייה הושמעו קולות של שינוי וזעזוע - לרבות שיחות שנוהלו בעירייה על שינוי קונספציית הניהול במועדון וניסיונות לעניין רוכשים פוטנציאליים להצטרף. פגישה שנקבעה בין פלוט וברעם תכריע האם האיש החזק במועדון יעזוב אחרי 14 שנים.

הסיפור המלא ב"חמש באוויר", 14:00, ישיר ב-5SPORT