הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי ת"א מעריכים: ערן זהבי יחליט לחזור לישראל בקיץ הקרוב

החלוץ הישראלי אמנם מחזיק בהצעות מחו"ל, אבל מציב את הצהובים בעדיפות ראשונה כתחנה הבאה שלו. יתר הליגיונרים, ביניהם דסה ודור פרץ לא ממהרים לחזור. הסיפור המלא בפנים

תומר לוי
תומר לוי  14.05.22 - 10:00

שאלת עתידו של ערן זהבי ממשיכה להסעיר את הכדורגל הישראלי: כוכב נבחרת ישראל שוב נמצא על פרשת דרכים, ובמכבי תל אביב מעריכים שיש פיתרון לדילמה - אצל הצהובים טוענים כי זהבי יחליט בקיץ לחזור לישראל, למרות ההצעות בהן הוא מחזיק מקבוצות בחו"ל.

נכון לעכשיו, מכיוונם של זהבי וסוכנו רונן קצב נטען שהם עוד לא קיבלו החלטה, ויעשו זאת בימים הקרובים; אבל גם מבחינתם, מכבי ת"א היא אופציה מועדפת, בעיקר בשל האפשרות לחזור לישראל.

באשר ליתר ה"אקסים" של מכבי תל אביב שנמצאים באירופה - החלוץ יונתן כהן, המגן אלי דסה והקשר דור פרץ - ההערכה היא שהם אינם ממהרים לחזור, ובכל מקרה ינסו למצות את האופציות שלהם באירופה. במקרה של כהן ספציפית זה אף משמעותי יותר, שכן יש לו חוזה בפיזה לעוד ארבע שנים, והוא מוערך מאוד.

בנוסף, במכבי ינסו להחתים את הקשר ניר ביטון, שאתמול סלטיק הודיעה על עזיבתו את הקבוצה בתום תשע שנים. ביטון, כזכור, מבוקש גם בקבוצות הגדולות האחרות בארץ. בנוסף, במועדון עדיין לא מימשו את האופציה על עדן שמיר, אבל צפויים לעשות זאת במקרה של הקשר אייל גולסה.