הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבוקסיס: "האם אמשיך? לאף אחד אין תשובה"

מאמן בית"ר לאחר סיום העונה: "קשה להאמין שהמועדון ילך לפירוק. זו מעצמה"

תומר לוי
תומר לוי  14.05.22 - 21:05

בית"ר ירושלים סיימה את העונה המטלטלת שעברה עליה עם משחק חסר חשיבות אמנם, אך אחד כזה שממחיש טוב את המכות הרבות שקיבלה הקבוצה מהבירה בעונה האחרונה. החבורה של יוסי אבוקסיס הייתה בדרך לניצחון, אך ספגה שני שערים בתוספת הזמן וסיימה ב-3:3 עם קרית שמונה. בסיום המשחק יוסי אבוקסיס דיבר על המשחק ועל עתידו.

"בכדורגל אם לא תיתן את הרביעי או החמישי אתה תקבל. לא היינו חכמים בדקות האחרונות וספגנו בתוספת זמן, מאכזב, כי היינו צריכים להגדיל תוצאה והחמצנו המון. טוב שזה בימים כאלו ולא בימים בהם הנקודות חשובות", סיפר אבוקסיס.

המאמן התייחס לעתידו: "האם אמשיך כאן? לאף אחד אין תשובה. הלוואי והכל יסתדר ונעשה עונה טובה ביחד. על מקום כזה לא מוותרים כל כך מהר. אני חושב חיובי. קשה לי להאמין שמועדון כמו בית"ר יילך לפירוק. זו מעצמה".

בנושא אחר, ארגון אוהדי בית"ר LionsGate הודיע כי ביום חמישי הקרוב הוא יפגין מול ביתו של הבעלים משה חוגג על מנת "לשחרר את המועדון לחופשי".

סלובודן דראפיץ', שסיים הערב את דרכו בק"ש סיפר: "כמו שאמרתי לפני כמה זמן אנחנו בקושי מתאמנים והחבר'ה באו ולא נתנו שינצחו אותנו בפלייאוף ועשו זאת כמו שעשו כל העונה הזו, זה לא סגנון המשחק שאנחנו רוצים לראות אבל זה סוף העונה אנחנו מרוצים עם תוצאה והחלק הזה של העונה, יכולים לצאת לפגרה עם ראש מורם".

על העתיד סיפר: "אנוח ארבעה ימים ואז חוזרים. מקצוע המאמן לא מקצוע פשוט ולפעמים גם אין היגיון בכל מיני דברים, אנחנו צריכים לדעת להתמודד. עשינו עבודה טובה, אני מחכה לעוד הזדמנות, אנוח ואקווה עם אותה הדרך להמשיך איפה שלא אהיה".