הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לבונדסליגה? ורדר ברמן במעקב אחרי דניאל פרץ

עונת הפריצה של השוער הצעיר תישא פרי? האיש בין הקורות של מכבי ת"א זוכה לעניין בגרמניה ובאנגליה, אך לא מחזיק בסעיף שחרור. הצהובים צפויים לדרוש עבורו סכום גבוה. הפרטים

תומר לוי
תומר לוי  16.05.22 - 14:25

העונה המוצלחת בין הקורות תישא פרי? לערוץ הספורט נודע כי שוערה של מכבי תל אביב, דניאל פרץ, זוכה למעקב ממספר מועדונים באירופה, כולל קבוצות מאנגליה ומגרמניה, כשאחת מהן אף צפויה לשחק בבונדסליגה החל מהעונה הבאה.

אפשר לומר כי עבור השוער הצהוב בן ה-21 (1.87), מדובר בעונת פריצה. אחרי שבזו הקודמת לא שיחק כלל עקב יכולתו הגבוהה של דניאל טננבאום, תפס פרץ את המקום בין הקורות כבר בתחילת העונה ורשם לא פחות מ-50 הופעות בכל המסגרות בשורות מכבי תל אביב במהלכן שמר 15 פעמים על רשת נקייה וספג 48 שערים.

כזכור, יכולתו הגבוהה של פרץ הפכה אותו ל"איש המריבה" בסיפור סיום דרכו של מרקו בלבול בנבחרת ישראל, אחרי שזה התעקש לצרף את השוער לסגל הבוגר. כעת, זוכה האיש בין הקורות להתעניינות גבוהה, כאשר תג מחירו עשוי להיות בהתאם.

מי שמבצעת מעקב אחרי פרץ לקראת העונה הבאה היא ורדר ברמן, ששבה לבונדסליגה אחרי שהעפילה מליגת המשנה. לשוער חוזה במכבי תל אביב ללא סעיף יציאה, כאשר המשמעות היא שהצהובים צפויים לדרוש עבורו סכום גבוה של 4 מיליון יורו.

ורדר ברמן הוא אחד המועדונים הגדולים בגרמניה. יחד עם באיירן מינכן, מחזיקים הירוקים בכמות העונות הגבוהה בהיסטוריה של הבונדסליגה. כמו כן, בשקלול כולל של כלל העונות והנקודות בהיסטוריה, מדורגת ברמן במקום השלישי בגרמניה אחרי באיירן ובורוסיה דורטמונד.

באמתחתם של הירוקים ארבע אליפויות גרמניה ושישה גביעים. בזירה הבין-לאומית, הניפה ברמן את אליפות אירופה בעונה 1991/92 והפסידו בגמר גביע אופ"א בעונת 2008/09. בשנים האחרונות חלה הדרדרות במצבו המקצועי של המועדון שנאבק לאורך כמה עונות כנגד הירידה, אז שלבסוף הודחה הקבוצה לליגת המשנה בעונה שעברה.

בין השחקנים הבולטים בהיסטוריה של ברמן ניצן למצוא את מסוט אוזיל, מירוסלאב קלוזה וקלאודיו פיזארו.