הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסכנין דורשים לקיים משחק חוזר נגד חיפה

הקבוצה מהמגזר טוענת לחפותה והתייחסה להודעה מוקדמת ששלחה למנהלת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.05.22 - 11:53

התמונות שיצאו מאיצטדיון המושבה אמש (שני), מהמשחק בין בני סכנין ומכבי חיפה שנדחה, היו מבישות. האצבעות המאשימות של המנהלת הופנו באופן אוטומטי לסכנין, על כך שלא הצליחה להשיג אבטחה מספקת למשחק, ואומנם יש בכך אמת, אך מכתב שסכנין שלחה למנהלת חושף: המנהלת קיבלה התרעה מוקדמת על בעיות אפשריות שיהיו במשחק.

יממה לפני המשחק, העבירה בני סכנין הודעה למנהלת הליגה, בה היא התריעה על אי עמידה בחלק מדרישות המשטרה. במכתב, סכנין הודיעה כי מי שהיה אמור לנהל את אירוע המשחק, חשף בפניהם בצהרי היום שלפני ההתמודדות, כי חברת האבטחה שהייתה אמורה לאבטח את המשחק (חברת מעיין) לא תוכל לעשות זאת, בעקבות מחסור במאבטחים. באותו מכתב ציינה סכנין כי נוצר קשר עם צביקה הלפרין, מנכ"ל SIH אבטחה, כדי ליצור שיתוף פעולה בין חברת האבטחה הקודמת לחברת האבטחה הנוכחית, על מנת להגיע למספר המאבטחים שדרשה המשטרה.

בתוך כך, הקבוצה מהמגזר פנתה במכתב רשמי למנהלת הליגה, להתאחדות לכדורגל ולמכבי חיפה, בו היא דורשת מכל הגורמים משחק חוזר נגד הירוקים, אחרי התקריות של אתמול: "אנחנו מאמינים ובטוחים שהאלופה מכבי חיפה תתן את מלוא הסכמתה להכרעת ערכי הספורט על כר הדשא וכדי לתת נחת לאלפי אוהדיה ולאפשר להם לצפות פיזית במשחק" כתבה סכנין בהודעתה.