הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שחר: "בואו נסיים את העונה כמו אלופים"

נשיא מכבי חיפה לשחקנים לקראת גמר הגביע. וגם: הוגשה התביעה נגד סכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.05.22 - 07:23

אחרי שסוף סוף הבטיחה את האליפות, מכבי חיפה חגגה אמש (שלישי) את האליפות הרשמית כמיטב עם המסורת עם ההנהלה והעומד בראשה, הנשיא יעקב שחר, הצוות המקצועי, השחקנים ואנשי המועדון יחד עם הזמר בניה ברבי.

עבור הנשיא מדובר באליפות העשירית כבעלים. הוא נשא דברים במהלך האירוע: "כל הכבוד לכם. בואו נסיים את העונה כמו שאלופים צריכים לסיים, יש לנו משחק חשוב בשלישי. כבשתם גולים יפים כל העונה, צריך גם ביום שלישי בירושלים".

במועדון נפרדו מהמנכ"ל, אסף בן דב לאחר שש שנים בתפקיד. הקפטן, נטע לביא בירך: "תודה רבה לך אסף על הכל ובהצלחה בהמשך". בן דב אמר: "פתחתם את הקדנציה שלי עם גביע כשאיתמר (צ'יזיק) עזב, עכשיו אני עוזב ואיציק (עובדיה) נכנס, תפתחו גם לו את הקדנציה עם גביע". מאמן הירוקים, ברק בכר הוסיף: "סיימנו כמעט את כל המשימות שלנו, אבל נשארה אחת אחרונה בגביע, גם אותו אנחנו רוצים".

כוכב העבר, איגביני יעקובו הפתיע את הנוכחים והגיע לחגוג עם המועדון את האליפות ה-14 בתולדותיו. החלוץ הניגרי זכה פעמיים באליפות. מלבדו, גם ג'ובאני רוסו, אדורם קייסי ואלון חרזי הגיעו לחלוק כבוד. החגיגות ימשכו היום, כאשר השחקנים יחגגו בוילה בכנרת ומחר (חמישי) ייערכו החגיגות של האוהדים ברחבת איצטדיון "סמי עופר".

בנושא אחר, היום הוגשה התביעה הייצוגית של אוהדי מכבי חיפה נגד בני סכנין על ביטול המשחק ביום שני. סכום התביעה עומד על 8 מיליון ש"ח.