הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי סכנין החלו במסע התרמה למועדון

זאת בעקבות הנזקים הכלכליים הצפויים לה בשל ביטול המשחק נגד מכבי חיפה. הנהלת סכנין צפויה להיפגש עם דראפיץ' ובלבול

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.05.22 - 08:51

תגיות: ליגת העל

בני סכנין נקנסה בסכום של 250 אלף ש"ח בעקבות הפארסה הגדולה מהמשחק נגד מכבי חיפה. הערב תעמוד הקבוצה לדין בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל וצפויה לספוג קנס גבוה. בנוסף, אוהדי מכבי חיפה הגישו בקשה לתביעה ייצוגית על סך שמונה מיליון ש"ח בעקבות פיצוי על הכרטיסים, הוצאות נלוות וכן עוגמת נפש.

לא מן הנמנע כי בהמשך יגיעו תביעות נוספות או דרישות פיצוי מהטוטו, הזכיין הראשי וגם גורמים נוספים אשר ניזוקו מביטול המשחק. אוהדי בני סכנין החליטו להרים את הכפפה והחלו במסע התרמה בסימן סיוע למועדון. הנושא תפס תאוצה ברשתות החברתיות וכבר נאספו עשרות אלפי ש"ח. הקמפיין זוכה לשיתוף פעולה מצד השחקנים ברשתות החברתיות. ארגון האוהדים פנה לאנשי עסקים בסכנין וכן במגזר שיסייעו.

בהודעה שהוציא הארגון פורסם: "העליונות והדעות הקדומות הישראליות בשיאה, יש כאלה שאומרים שהגיע הזמן לחנך את החברה הערבית. יש כאלה שאומרים שאין מקום לספורט במגזר ויש לסגור את הקבוצות הערביות. יש כאלה שאומרים שאין פתרון במגזר. בתגובה לקמפיין הגזעני הזה, נפתח קמפיין לאיסוף תרומות לבני סכנין כדי לשלם את הקנס הדימיוני הזה".

בתוך כך, חיים סילבס מתרחק מבני סכנין. המאמן שטרם קיבל חוזה לעונה הבאה, ביקש אישור מההנהלה לקיים פגישה עם הנהלת הפועל חדרה. הנהלת סכנין צפויה להיפגש עם שני האקסים שלה, סלובודן דראפיץ' ומרקו בלבול ולהסיק מסקנות בנוגע לעונה הבאה.