הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כפי שפורסם: גידי קאניוק סיכם בהפועל חיפה

הקשר ישוב מתאילנד וישחק בשורות האדומים בשנתיים הקרובות. גיא בדש מועמד

הדר יעקבי
הדר יעקבי  18.05.22 - 20:02

התחילה לעבוד. הפועל חיפה הודיעה הערב (רביעי) על שובו של גידי קאניוק לשורות הקבוצה. הקשר (29) שיחק במועדון לפני שלוש עונות וסייע לקבוצה להעפיל לפלייאוף העליון. על מועמדותו לאדומים פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

קאניוק חוזר להפועל חיפה, בה שיחק בעונת 2019/20 כשרשם 4 שערים ב-28 הופעות במדים האדומים. אחרי שעזב את הכרמל, קאניוק שיחק בשלוש קבוצות שונות בתאילנד. בליגה התאילנדית, הקשר בן 29 השלים 50 הופעות בהן כבש 9 שערים.

בעלי הפועל חיפה, יואב כץ סיפר לאחר הסיכום עם השחקן: "שמחים להחזיר אלינו את גידי קאניוק. אין לי ספק שהקדנציה השניה שלו תהיה לא פחות מוצלחת מהראשונה". הקשר יגיע לישראל בתחילת יוני ויצטרף לפתיחת האימונים של הקבוצה.

קאניוק, שגדל במכבי פתח תקווה, הפך לאחד השחקנים המרכזיים בשורות המלאבסים באמצע העשור הקודם. יכולתו הגבוהה זיכתה אותו בחוזה בשורות פחטקור טשקנט האוזבקית, וחצי עונה לאחר מכן שב לישראל בהשאלה והצטרף למכבי תל אביב.

הקדנציה במכבי תל אביב לא הוגדרה כהצלחה, כשבמדיה כבש שער בודד במחזור הסיום של עונת 2017/18. בקיץ שלאחר מכן חזר למכבי פתח תקווה, גם כן בהשאלה, אז כבש חמישה שערים ובישל שמונה נוספים, אך ירד יחד עם מועדון נעוריו לליגה הלאומית.

קאניוק לא שיחק יחד עם מכבי פתח תקווה בליגה הלאומית, כשבעונת 2019/20 הצטרף להפועל חיפה, אליה יחזור החל מהעונה הקרובה. בין שתי הקדנציות בכרמל, שיחק בשורות בורירם יונייטד, לנקהון רצ'סימה וצ'ון בורי התאילנדיות. כעת, הוא חוזר לישראל.

במקביל לקניוק, כוכב הפועל ירושלים גיא בדש מועמד גם הוא. החלו שיחות ראשוניות בין הצדדים לבין בדש, לו 3 שערים ו-7 בישולים ב-26 הופעות השנה. גיא בדש תחת חוזה בהפועל ירושלים אך מעוניין בשדרוג בשכרו, והחלו מגעים בין הצדדים. בהפועל חיפה מודעים לכך שלא צריכים את גידי קניוק, גיא בדש וחנן ממן במקביל, ולכן אם קניוק אכן יחתום בדש לא יגיע לקבוצה. בדש מחזיק במספר הצעות מקבוצות אחרות.