הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אזולאי: "יש לנו קוף על הכתף להוריד"

חלוץ הפועל ת"א התייחס לדרבי בשבת. רפואה: "מאמין שכולם יהיו כשירים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.05.22 - 12:00

הפועל תל אביב תסיים בשבת (20:30) את העונה בדרבי מול מכבי תל אביב, שיהיה גם הסיכוי האחרון שלה לסיים במקום הרביעי, שיעניק לה כרטיס לאירופה. בקרב העירוני האחרון, האדומים הובסו 5:0, וקובי רפואה, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "כמובן שהמשחק הקודם יושב בראש לכולנו, אבל זה משחק חדש ויש לנו את המטרות שלנו והשאיפות שלנו למשחק האחרון".

המאמן המשיך: "אנחנו מגיעים עם ביטחון למרות מה שקרה, זה לא היה נעים ומכה קשה לכולנו, אבל מחר משחק חדש שהתכוננו אליו טוב. אין תקופות טובות או פחות טובות בדרבי. המומנטום בכלל לא משנה. כמובן שלמכבי יש את המטרות שלה וגם להפועל. מה שאנחנו צריכים לעשות זה את העבודה שלנו ואם נעשה אותה, אני מאמין שאנחנו נהיה שם".

על הרצף הארוך שבו הפעול תל אביב לא ניצחה בדרבי, אמר רפואה: "זה לא דברים שמוסתרים, אלא עובדות. זה לא היה נעים ויושב לכולם בראש כך שאני בטוח ויודע שהשחקנים יבואו מוכנים וכן ירצו להוכיח. אני מאמין שכולם יהיו כשירים". על המשחק המקביל של היריבה על המקום באירופה, מכבי נתניה מול מכבי חיפה, הוסיף המאמן: "לא מתעסק במשחק של חיפה, רק הדרבי מעניין אותנו ואם נעשה את העבודה שלנו אנחנו נהיה שם. אנחנו צריכים לעשות את שלנו. זה גם המסר שאני מעביר לכולם".

חלוץ הקבוצה, שלומי אזולאי, דיבר גם הוא על התבוסה: "הדרבי הקודם היה מאוד חריג, פשוט צריך לבוא סופר מוכנים לא כדי להוכיח שזה לא יחזור, אלא לבוא לנצח. עושים את המקסימום וקובי מכין אותנו. יש לנו קוף על הכתף להוריד ואני מקווה שנבוא מוכנים ונעשה את העבודה שלא עשינו הרבה זמן. הרצף בלי ניצחון? זה עצוב, אבל ההיסטוריה מדברת ואנחנו רוצים להיות אלה שינצחו. עושים את המקסימום ומקווים לטוב. עתידי? אני מסיים חוזה ולא יודע מה יהיה".