הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תודה לך הפועל תל אביב שהוצאת אותנו מהבאסה

עכשיו אנחנו מחכים לצמד המילים "ברוך הבא". אוהד צהוב

עידו טרבלוס  22.05.22 - 10:54

היא תמיד שם. תמיד אפשר לסמוך עליה שתוציא לך את הבאסה. היא אף פעם לא מאכזבת. איזה כיף שיש הפועל.

זה באמת היה אחד המשחקים הכי חלשים שלנו העונה. חוץ מכמה דקות בהתחלה (אם אפשר לקרוא לדקה 25 התחלה), מכבי לא שיחקה באופן שוטף ומהנה, אבל בהחלט הייתה יותר איכותית מהפועל. ואיפה שהוא באזור תחילת תוספת הזמן של המחצית הראשונה אפשר היה להרגיש שהפועל לא תבקיע. ועכשיו זה עלינו, או שננצח את זה, או שנמרח את זה.

מבחינת התפאורה הכל היה ערוך ומוכן לעוד פרק של המשחק הכי גדול בכדורגל הישראלי. 17 דקות של עשן ותמונות שמזכירות משחקים מסרביה ויוון. ולחשוב שכמות כזו של פירוטכניקה נפתחה אחרי שהמשטרה אסרה על ציוד עידוד מתוך כוונה למנוע הכנסה של פירוטכניקה כזו. לא הצליח לה, בלשון המעטה. עוד איסור מיותר שגם לא הצליח וגם בגללו לא ראינו תפאורה ביציעים.

אולי אפשר כבר להסדיר את השימוש בפירוטכניקה? לתת לעשות תצוגות ביציע בצורה מסודרת ומבלי להפריע למשחק להיות משוחק. זה מוסיף צבע ליציע וגורם לאווירה אדירה במגרש. צריך לחשוב על זה. במקום להחליט על צעדים מתסכלים כמו איסור תפאורה או סגירת יציעים, אפשר להתפתח בתחום הזה.

בחזרה למשחק, לאורך כל המחצית השנייה זה הרגיש כאילו הפועל לא מסוגלת להבקיע, הבעיה הייתה שלא ידענו אם מכבי מסוגלת. היו שחקנים טובים על המגרש, אבל זה הרגיש שמכבי תקועה ולא מצליחה באמת לצאת קדימה ולסכן את הפועל. אם להגיד את האמת, עד הגול של פריצה היה דרבי מאוד מתסכל, דרבי חלש שעוד היה נראה שהפועל יכולה לגנוב אותו.

אבל כשפריצה ויובאנוביץ' ביחד, כל מה שצריך זה כדור ארוך לתוך הבלאגן. הם ביחד יכולים לפצח כל הגנה בישראל. ואם כבר מדברים על פריצה, בקרב היציע היה אתמול קונצנזוס - כולם רוצים אותו גם בשנה הבאה. פריצה ויובאנוביץ' יחד בסגל זה לוקסוס אדיר שמכבי רק תרוויח ממנו. כבר כמה משחקים שהם ממש ״מחפים״ אחד על השני ומשלימים את החסר למכבי. אסור לוותר על זה. מכבי תרצה בשנה הבאה להיות פעילה בכמה שיותר חזיתות, כך ששני חלוצי על בסגל זה משהו שמכבי יכולה להפיק ממנו המון.

הדרבי הזה היה קצת כמו העונה שהוא סיים - אפור, ארוך, טוב לרגעים קצרים, אבל בעיקר מתסכל, אבל איכשהו אפשר להגיד שיצאתי מרוצים. כי אחרי עונה שבה חגגנו כל כך הרבה על הפועל, ובכל כך הרבה דרכים, אי אפשר לא להיות מרוצים לגמרי. אבל כמובן שאפשר להרגיש את הפספוס. מעל הכל בלטה השנה העובדה שהאליפות מונחת על הרצפה ומי שתהיה הכי חכמה תרים אותה. אין קבוצה שהיא מעל הליגה והכל פתוח. חיזוק נכון ובעיקר ישראלי של מכבי, והכל אפשרי.

אחרי ימים רבים של שמועות וספקולציות שנהדפו בעזרת הטענה שמכבי עובדת מסודר ותכריז על דברים רק לאחר סיום העונה, הגיע אותו סיום עונה מיוחל וכעת אין אוהד מכבי בישראל שלא הדליק מחדש את ההתראות ומחכה לכמה פושים עם צמד המילים ״ברוך הבא״. לא נגיד "לא" אם ישר אחרי ה״ברוך הבא״ נראה את איביץ׳. ממש לא.

שיהיה לכולנו קיץ מעניין ובעיקר יעיל. ושנזכה לחגוג על הפועל שוב במהרה.

הייתה עונה מפרכת, אבל זה חלק מהרעיון בעצם. יאללה מכבי!