הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חגיגות שפוגעות ברגשות אוהדי הפועל חיפה"

כץ למנהל מחוז חיפה במשרד החינוך: "ביקשו מתלמידים להגיע לבתי ספר בירוק". במכבי חיפה הגיבו: "אי אפשר לעצור את השמחה של הילדים"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  23.05.22 - 09:05

בימים שבהם הצד הירוק של העיר חיפה חוגג, בהפועל חיפה קיבלו תלונות מאוהדים על קיומן של חגיגות אליפות של מכבי חיפה בבתי הספר ברשויות. המועדון פרסם הבוקר (שני) שהבעלים יואב כץ פנה לד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, בפניה דחופה למנוע את קיומן של חגיגות האליפות של מכבי חיפה שמתוכננות בבתי ספר במחוז - דבר שמהווה הדרת תלמידים אוהדי הפועל חיפה ופגיעה ברגשותיהם.

"ברצוני להביא לידיעתך את העובדה שישנם בתי ספר במחוז חיפה, שנמצאים בניהולך, אשר מארגנים 'חגיגות אליפות' בית ספריות בגין זכייתה של מכבי חיפה באליפות", כתב כץ במכתב לד"ר הראל והעתק ממנו הועבר לראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם". "מהמידע שהגיע אלינו הדבר נעשה בעידוד ובארגון מנהלי/ות בית הספר. לפי מידע זה תלמידים התבקשו/מתבקשים להגיע לבית הספר לבושים בירוק ומתוכננות פעילויות "בית ספריות" בנושא.

"התנהלות זו מהווה פגיעה ברגשותיהם של תלמידים אשר אינם אוהדים של מכבי חיפה ובפרט של אוהדי הפועל חיפה אשר רבים מהם לומדים באותם בתי ספר. מעבר לכך הדבר מהווה כהדרה של אותם תלמידים בשל אהדתם לקבוצה ומכאן לפגיעה חברתית קשה.  אבקשך לטפל בנושא באופן דחוף ולמנוע קיום חגיגות מסוג זה".

במכבי חיפה אמרו:" את השמחה והגאווה הגדולה של עשרות אלפי ילדים ברחבי המדינה, אי אפשר לעצור".