הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות במכבי חיפה בנוגע להמשך דרכו של ג'וש כהן

על אף סיום חוזהו, השוער צפוי לפתוח בגמר והמו"מ יימשך, גם משפתי ימשיך

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.05.22 - 10:26
כהן. יצשיך בירוק? (מאור אלקסלסי)
כהן. יצשיך בירוק? (מאור אלקסלסי)

במכבי חיפה מעוניינים לראות את השוער היהודי-אמריקאי, ג'וש כהן, חותם על חוזה חדש וממשיך במדים הירוקים. חוזהו מסתיים לאחר משחק גמר גביע המדינה מחר (שלישי) נגד הפועל באר שבע.

הצדדים כבר החלו בשיחות במהלך העונה, אלא שכהן הבהיר כי ברצונו להגשים עוד מטרות ולשחק ב-MLS או לחילופין לשחק בליגה בכירה יותר באירופה. אטלנטה יונייטד אף פנתה אליו, אך ההצעה כבר פחות רלוונטית.

כהן סוגר שלוש שנים בישראל ואם ימשיך עוד שנתיים יוכל לייצג את נבחרת ישראל, דבר אותו הגדיר בעבר כהגשמת חלום עבורו. השוער נקרא לדגל לגמר הגביע בעקבות הפציעה של רועי משפתי שאמור היה לפתוח, ויקווה לעזור לחיפה לזכות בדאבל.

במועדון אופטימיים שהשוער יסכים להישאר במכבי חיפה ויוצא לו לאחר הגמר חוזה משודרג. מאז הגיע לישראל הפך כהן לאחד השוערים הבכירים בליגה, ויש לו חלק משמעותי בשתי האליפויות.

בתוך כך, גם השוער רועי משפתי ימשיך בכרמל. כאמור מכבי חיפה החליטה לממש את האופציה עליו עוד במהלך העונה ואף הוא נלקח בחשבון כשוער ראשון במידה וכהן יעזוב. הוא צפוי להיעדר כחודש וחצי בשל הפציעה וגם במידה וכהן ישאר וחרף רצונו לשמש כשוער ראשון כפי שהיה במ.ס. אשדוד, הוא ימשיך במדים הירוקים.