הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר ודולב חזיזה שרו. צפו: מכבי חיפה חגגה אליפות

יממה אחרי ההפסד בגמר גביע המדינה, הירוקים חוגגים עונה גדולה שכללה שלושה תארים: אליפות, גביע הטוטו ואלוף האלופים. אלפי אוהדים הגיעו לרחבת סמי עופר כדי לחגוג עם השחקנים. שרית חדד, בניה ברבי ופלד שרו, גם השחקנים הצטרפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.22 - 22:22

העונה נגמרה, עכשיו אפשר (באמת) לחגוג. יממה אחרי ההפסד המאכזב בגמר גביע המדינה, מכבי חיפה חגגו הערב (רביעי) באופן רשמי את האליפות ה-14 בתולדות המועדון. השחקנים עלו אחד אחד לבמה, שהוקמה ברחבה שמחוץ לאצטדיון סמי עופר. לפי הערכת המשטרה, כ-25 אלף אוהדים הגיעו כדי לחגוג את התואר עם השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה.

לצידם של השחקנים, שהגיעו והצטרפו לשירי האוהדים שמילאו את הרחבה, הופיעו גם שלושה: הזמר בניה ברבי (שביצע עם השחקנים את שיר האליפות, "ירוקה שלי" וגם את הלהיט מהיציע - "מי לא יבוא", ששר במקור עם אברהם טל), הראפר פלד (ששר את שיר האליפות שלו) וגם הזמרת שרית חדד. מי שעוד הפליא בשירה היה המאמן ברק בכר, ששר עם הקהל את השיר "ירוק בעיניים" (שיר האליפות מ-1994 שכתב עוזי חיטמן ז"ל וביצע חיים משה יבדל"א).

בתחילת הערב, נשאו דברים גם הנשיא יעקב שחר וראש עיריית חיפה, עינת קליש-רותם שבירכו את הקהל. שחר אמר: "לקחנו השנה ארבעה תארים. אחד זו האליפות. השני הוא אלוף האלופים. השלישי הוא גביע הטוטו. והתואר הרביעי: אנחנו הקבוצה עם הקהל הכי טוב בארץ. אתם נותנים לנו הרגשה אמיתית, בכל אצטדיון ומשחק חוץ. זה לא שגרתי. אנחנו מאוד מעריכים אתכם, ויש לזה חלק מבוטל בכל אותם שלושה תארים".