הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עבר מול הווה: רוקאביצה יחזור לחיפה?

ההיסטוריה המפוארת מול הגיל והפציעות. החלוץ ששוחרר מב"ש מועמד לכרמל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.05.22 - 15:41

שעות ספורות אחרי ששוחרר רשמית מהפועל באר שבע, האם ניקיטה רוקאביצה בדרך ליעד חדש/ישן? במכבי חיפה לא שוללים את האפשרות להחזיר את החלוץ לשורות המועדון.

לערוץ הספורט נודע כי נשקלת האפשרות במועדון להחזיר את ניקיטה רוקאביצה. החלוץ ששוחרר מבאר שבע אחרי עונה בלבד, עשוי למצוא עצמו שב למועדון בו סיים פעמיים כמלך השערים של הליגה.

עם זאת, מעמדו של האוסטרלי לא יהיה זהה לזה עימו עזב את הירוקים, כשבשורות האלופה ינסו לצרף חלוץ בכיר לפני כן, זאת במקביל לעובדה כי גילו המתקדם (34) וריבוי הפציעות בשנים האחרונות אינן מוסיפות לכרטיס הביקור שלו. בנוסף, צירופו של רוקאביצה תלוי בשחרורו של בן שהר, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת ומעוניין להישאר.

כאמור, זו לא היתה העונה המוצלחת ביותר במונחים של ניקיטה רוקאביצה. החלוץ, שסיים כמלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות במדי מכבי חיפה ושכבש 41 שערים בתקופה הזאת, הגיע בקול תרועה רמה לנגב במטרה לסייע למועדון של אלונה ברקת לזכות באליפות. אך עם 10 שערים ובישול אחד, בשורות מחזיקת הגביע ציפו ליותר. כעת, האוסטרלי בעל האזרחות הישראלית סיים את דרכו אצל האדומים, וייתכן שישוב לירוק כבר בקיץ הקרוב.