הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר מימשה את האופציה על מקסים גרצ'קין

אחרי עזריה, גם המגן השמאלי צפוי להישאר. וגם: אלי אוחנה עוזב

תומר לוי
תומר לוי  31.05.22 - 21:41

גם מקסים גרצ'קין צפוי להישאר: בית"ר ירושלים הודיעה הערב (שלישי) למגן השמאלי של המועדון כי תממש עליו את האופציה, ויצטרף לדן עזריה - שאתמול קיבל את ההודעה הנ"ל. המגן, שהפך מזוהה מאוד עם בית"ר בשנים האחרונות, צפוי להבטיח את עתידו.

אחרי חמש שנים, אלי אוחנה מסיים את תפקידו בבית"ר ירושלים באופן רשמי, וכל עוד הקבוצה תישאר בידי משה חוגג, הוא לא צפוי לחזור. מבחינת העובדים והשחקנים מדובר בבשורה רעה, מאחר שאוחנה ומוני ברוש היו השניים שנתנו גב לשחקנים ונלחמו עבורם. כעת, אחרי שאוחנה עזב וברוש עשוי להודיע על עזיבה גם הוא, אין כרגע מי שדואג לאינטרסים של השחקנים.

אחרי מימוש האופציה על דן עזריה, בקבוצה מחכים לראות האם היום תמומש האופציה גם על מיכאל אוחנה. מדובר ביום האחרון למימוש האופציה, ולמעשה, ממחר הקשר והבלם ג'וסואה מחיאס יהפכו לשחקנים חופשיים. בסביבת המועדון מעריכים כי אם לא יגיע רוכש בסופו של דבר, ואם חוגג לא ימצא דרך להזרים כספים, הקבוצה תתקשה להרים תקציב שיעבור בבקרה.

כרגע, בגלל חוסר הביטחון הכלכלי, הבקרה לא צפויה לאשר יותר משניים או שלושה מיליון ש"ח על מכירת כרטיסים ומינויים בתקציב לעונה הבאה. רק לשם המחשה, בעונה האחרונה הבקרה אישרה 17 מיליון ש"ח בתקציב לטובת מכירת כרטיסים ומינויים, דבר שהביא לגרעון הגדול. בשלב זה כזכור, האוהדים לא מתכוונים לרכוש וכרטיסים מינויים.