הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחכים שישחרר: הלחץ על חוגג הולך וגובר

בית"ר מנסה להימנע מפירוק: "גם שחקנים שמחכים יחלו לדבר עם קבוצות בקרוב"

תומר לוי
תומר לוי  02.06.22 - 11:17

מחכים לחוגג. לפני מספר ימים פירסמנו כאן על מגעים לרכישת בית"ר ירושלים עם איש עסקים ישראלי שמוכן לקחת על עצמו את חובות העתק (כ-25 מיליון ש"ח) אך לא מעוניין לשלם למשה חוגג עבור רכישת המועדון. ההערכה כרגע היא שאם חוגג לא יעביר את זכויות הניהול של בית"ר לא תינתן לקבוצה אפשרות כלכלית להעמיד תקציב לעונה הבאה בעקבות החובות הכבדים.

אם דבר כזה אכן יקרה, המועדון הירושלמי יאלץ להגיע לפירוק. בעקבות כך, נראה שהלחץ על חוגג הולך וגובר מכל הכיוונים מתוך הבנה שוויתור שלו על הקבוצה יאפשר למועדון לקבל כסף ממספר גורמים וגם אפשרות ממשית להגעה של רוכש.

בינתיים, כאשר מסתכלים על ההכנות לעונה הבאה, אפשר להבין שמצב המועדון לא מעודד במיוחד. נכון לעכשיו אין מחנה אימונים מתוכנן וסגל השחקנים מצומצמם מאוד. השחקנים הבולטים בסגל כרגע הם אוראל דגני, איתמר ניצן, ירדן שועה ואביאל זרגרי. 

אם לא תקרה התקדמות ממשית בכל הקשור למכירת המועדון, בבית"ר יש הבנה שחלק מהשחקנים עלולים לעזוב בקרוב. "גם שחקנים שכביכול מחכים לבית"ר ירושלים יחלו לנהל מגעים עם קבוצות אחרות בימים הקרובים", אמר גורם במועדון. בגזרת המאמן, יוסי אבוקסיס אמנם כבר סיכם על חוזה לעונה הבאה, אך לא יכול לחתום בשלב זה.