הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פערים במו"מ בין הפועל ת"א לשטקוס

השוער קיבל הצעה נמוכה מהחוזה הקודם, במקביל האדומים בשיחות עם לאיוס

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.06.22 - 14:22

לאחר צירופו היום (שלישי) של קייס גאנם, הפועל ת"א ממשיכה לנסות ולהתחזק בחלק הקדמי: הישאם לאיוס, שחקן הכנף בן ה-21 של כפר קאסם מהליגה הלאומית. האדומים כבר החלו בשיחות מול לאיוס, שכבש העונה שבעה שערים בליגה השנייה.

חשוב לציין כי עדיין אין תקציב ברור לעונה הבאה, מה שמקשה על צירוף שחקנים בשלב הזה, כשבצוות המקצועי נשענים בינתיים על סכומים ש"השתחררו" משחקנים כמו למשל שלומי אזולאי החלוץ שחתם בבני ריינה. מי שעוד נמצא במשא ומתן עם האדומים הוא השוער ארנסטס שטקוס. הליטאי קיבל הצעה עם חוזה נמוך משהרוויח בחוזה הקודם, ונכון לעכשיו קיימים פערים בין הצדדים.

בינתיים, מו"מ עם חלוץ אחר - גודסוויי דוניו - תקוע לחלוטין. שחקן מכבי חיפה בשנתיים האחרונות דורש חוזה פיקס לשנתיים ולא לעונה עם אופציה לשנה נוספת, כפי שהציעו האדומים, וגם דורש סכומים גבוהים יותר, כאלו שלא בתקציב של הפועל. לכן, במועדון מבינים כי כרגע האפשרות שדוניו יצטרך לא רלוונטית.  

בתוך כך, אחד הנושאים הבוערים במועדון הוא סוגיית עוזר המאמן. עומר בוקסנבוים, המנהל המקצועי, לא מוכן שגם נמרוד קוסטיקה וגם עומר דמארי ישמשו כעוזרים, אלא מעוניין רק בדמארי. רפואה מעוניין גם בקוסטיקה, שהוא יד ימינו בשנים האחרונות, וגם בדמארי ומנסה לסדר את העניין, אך נראה שזה נוטה לכיוונו של שחקן העבר שפרש בשנה שעברה.