הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעלי הפועל ת"א: "במו"מ על העברת המושכות"

האדומים במכתב לאוהדיהם: "איש אינו חף מטעויות, פעולות רבות לזכותינו"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.06.22 - 18:25

מחאת האוהדים נגד בעלי הפועל ת"א ממשיכה והובילה לתגובה מצד ההנהלה היום (רביעי). לאחר שהקבוצה השיקה לוגו חדש לכבוד חגיגות ה-100 של המועדון, הבעלים פרסמו מכתב ארוך ומפורט לאוהדים.

"החרב הכלכלית כבר אינה מונחת על צוואר המועדון. מודעים לכך שהגיע הזמן להעביר את המושכות ועומלים כדי שזה יקרה, נמצאים במספר דיאלוגים. החל מהשבוע הקרוב יהיה במשרדו של רועי רוזן מידע עבור כל אדם שיתעניין בהשקעה במועדון. פונים לגלות באחריות ולא לנקוט באמצעים שגרמו לבעלים לעזוב והרתיעו רוכשים פוטנציאליים. ערים וקשובים לביקורות", כתבו הבעלים. "איש אינו חף מטעויות, יש פעולות רבות שניתן לזקוף לזכות ההנהלה".

"נעשה כל שביכולתנו כדי להעמיד קבוצה שתסב גאווה למאות אלפי האוהדים שעומדים מאחורי הקבוצה. נושא האוהדים עולה בשיחות שאנו מנהלים עם אנשים שמתעניינים בהשקעה במועדון, בד בבד עם ההסכמה הגורפת על כך שהנכס הגדול שלנו הוא הקהל. כשיבוא אדם בעל אמצעים ניתן לו אחזקותינו ללא תמורה ונשוב מיד ליציע. ככל שיבוא אדם ויסכים לקחת את הניהול השוטף למספר שנים נזוז הצידה, אך הוא יצטרך להחזיר חלק מהשקעת הבעלים. על כולנו להיות מאוחדים סביב מטרה נעלה זו".

במהלך הצגתו של עומר בוקסנבוים כמנהל המקצועי אחד האוהדים מחה נגד הנהלת הקבוצה. חלק מהאוהדים אף קראו לחרם מנויים לקראת 2022/23.