הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגון אוהדי הפועל ת"א הודיע: החרם נמשך

בעלי המועדון לא נענו לדרישות האוהדים. בוולפסון ינסו לסגור עם הישאם לאיוס בימים הקרובים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.06.22 - 13:37

למרות המכתב של בעלי הפועל ת"א לאוהדי הקבוצה, בו התחייבו לספק חומר פיננסי החל משבוע הבא לכל אוהד שיגלה רצינות ברכישת הקבוצה, ארגון האולטראס הודיע היום (חמישי) כי חרם המנויים יימשך, וכך גם המחאה נגד הבעלים.

בהודעה שהוציא הארגון נכתב: "נכון לשעה זו, על אף שלל הצהרות ריקות מתוכן, לא קיבלו אוהדי הקבוצה מידע אמיתי על היקף החובות ומחיר המועדון. מסמך הצהרתי פומבי, החתום בידי כל בעלי המועדון ומפרט את מחירו והתחייבויותיו, הוא צעד מבורך, אך נכון לרגע זה המסמך אינו קיים".

ההודעה נמשכה: "במידה ומסמך כזה ייחשף בפני כלל אוהדי הפועל, נתייחס אליו ונשקול את צעדינו בהתאם. עד אז - החרם בעינו". בהמשך, הודיע ארגון האוהדים כי ימשיך במחאה גם מחר.

בתוך כך, במועדון מקווים לסגור ביומיים הקרובים את צירופו של שחקן הכנף הישאם לאיוס מכפר קאסם. על מועמדותו של השחקן שכבש העונה שבעה שערים פורסם לראשונה כאן בערוץ הספורט.

בנושא אחר, הפועל הודיעה רשמית כי חברת הביטוח "הכשרה" תשמש כנותנת החסות של המועדון גם בשנתיים הבאות. המנכ"לית אודליה פרידמן אמרה בתגובה למהלך: "שיתוף הפעולה נולד מתוך אמון הדדי בדרכם של שני המותגים המובילים, אשר בא לידי ביטוי במגוון פעילויות במהלך השנתיים האחרונות. 'הכשרה חברה לביטוח' היא שותפה חשובה לדרכו של המועדון, שחוגג השנה את שנת ה-100 שלו. אני מאחלת לכולנו הצלחה רבה באתגרים העומדים בפנינו בעונה הקרובה".