הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: ברדה חתם לשנתיים נוספות בב"ש

המאמן, שהדריך את החבורה מבירת הנגב בדרך לזכייה בגביע המדינה האחרון, האריך את חוזהו ויזכה לשדרוג משמעותי בשכרו. אם יסיים את תפקידו לפני השלמת החוזה, ימשיך כמנהל מקצועי

הדר יעקבי
הדר יעקבי  15.06.22 - 21:15

עכשיו זה רשמי - אליניב ברדה ימשיך לשמש כמאמנה של הפועל באר שבע, לאחר שחתם על הארכת חוזה לשנתיים נוספות בקבוצה, כך הודיע המועדון מבירת הנגב בהודעה רשמית היום (רביעי).

החתימה המחודשת של המאמן הגיעה לאחר הסכמתה של אלונה ברקת למתן חוזה לשנתיים, זאת כשהוא גם צפוי לזכות לשדרוג משמעותי בשכר. למעשה, ברדה ביקש חוזה ל-3 שנים ובסוף התפשר על חוזה לשנתיים, כשלערוץ הספורט נודע כי נוכח התפשרותו, החליטה ברקת שגם אם ירצה לעזוב או יפוטר לפני סוף התקופה שסוכמה, הוא ימשיך במערכת כמנהל מקצועי עד תום השנתיים.

כעת, לאחר שאיתי שכטר והלדר לופס כבר האריכו את חוזיהם, יהיה מעניין לראות כיצד הקבוצה תמשיך בבנייה לקראת 22/23, זאת כשברקת מוכנה להכניס את היד עמוק לכיס ולא רק כדי לממן את שכרו המאמן.

כזכור בקיץ 2018, לאחר שפרש ממשחק פעיל, מונה ברדה לתפקיד המנהל המקצועי של הפועל באר שבע. ב-1 במרץ 2022, לאחר פיטוריו של רוני לוי, קיבל ברדה את המפתחות כמאמן הקבוצה, והדריך את החבורה מבירת הנגב עד לסיום העונה אותה נעל עם זכייה בגביע המדינה ובמקום השני בליגת העל.