הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברדה: "מרגיש את האהבה, חובת ההוכחה עליי"

מאמן הפועל ב"ש לאחר הארכת החוזה: "נרגש להמשיך במועדון שבו גדלתי"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  15.06.22 - 21:29

הפועל באר שבע בחרה ביציבות: הערב (רביעי), הודיעה מחזיקת הגביע על מינויו של אליניב ברדה למאמן הקבוצה גם בשנתיים הבאות. ברדה בן ה-40, שהחליף בעונה שעברה את רוני לוי, יישאר על הקווים - ויוביל את המועדון בשנים הבאות. כעת יינתן האות גם לבניית הקבוצה.

ברדה אמר לאחר המינוי: "אני נרגש מכך שאמשיך את דרכי כמאמן ראשי כאן, בהפועל באר שבע, המועדון בו גדלתי - הבית שלי. אני רוצה להודות לאשתי ולמשפחתי על התמיכה שהם מעניקים לי מדי יום וגם בדרך החדשה בה בחרתי. זו הזדמנות לומר תודה לאלונה וגיא על נתינת האמון בי, וגם לכם, האוהדים הרבים ששלחו לי לאורך התקופה האחרונה הודעות תמיכה. אני מרגיש את האהבה שאתם מרעיפים עליי בכל מקום שאני הולך ואני אסיר תודה על כך. עכשיו חובת ההוכחה היא עליי".

"ביום ראשון נפתח יחד עם הצוות המקצועי והשחקנים את האימונים לעונת 2022/23. נעשה הכול על מנת להכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר ומי ייתן ונעמוד יחד בכל היעדים". הבעלים, אלונה ברקת, הוסיפה: "זהו רגע מיוחד עבורי ואני בטוחה שגם עבור אוהדינו. אין צורך להוסיף מילים נוספות על כמה אליניב קרוב לליבי באופן אישי ועד כמה הוא חשוב למועדון שלנו. אני מאחלת הצלחה רבה לאליניב בתפקידו כמאמן הקבוצה ומאמינה כי יחד נעמוד ביעדים".