הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איתמר ניצן על סף סיכום במכבי נתניה

גורפינקל מועמד ומתלבט אם לחזור ארצה. גם טוואטחה וסייף עשויים להצטרף

הדר יעקבי
הדר יעקבי  16.06.22 - 17:20

בדרך לרכש בין הקורות: איתמר ניצן על סף סיכום במכבי נתניה. ניצן, ששיחק בארבע השנים האחרונות בבית"ר ירושלים, כבר קיבל מסר מאנשי בית"ר לחפש לעצמו קבוצה - והתחנה הבאה שלו תהיה ככל הנראה בעיר היהלומים. ניצן עשוי להחליף את דני עמוס, שהמו"מ בינו לנתניה עדיין תקוע בשלב זה.

במקביל, הקבוצה מקווה לקבל תשובה חיובית מיהב גורפינקל שמתלבט אם לחזור ארצה. במידה ולא יקבלו ממנו תשובה חיובית, טאלב טוואטחה מועמד כמו גם לקני סייף. טוואטחה וסייף כרגע בעדיפות שניה בעיקר בגלל שכרם הגבוה, אבל במועדון לא פוסלים את צירופם.

עם או בלי קשר, מוקדם יותר היום (חמישי) פרסם בעלי נתניה אייל סגל הודעה - בה הביע סולידריות עם המצב הקשה של בית"ר: "במהלך יותר ממאה שנות כדורגל בישראל נעלמו לא מעט מועדונים שהיו חלק בלתי נפרד מהעולם הספורטיבי בישראל. אחרים נשכחו בקרן זווית ו"מבלים" לא מעט שנים בליגות הלא מקצועניות. בימים אלו מועדון מהחשובים בכדורגל הישראלי נלחם על חייו, לא מסיבות מקצועיות ואפילו לא בגלל קשיים כלכליים הנובעים מעפילות שוטפת".

"אני קורא לכל ראשי הכדורגל בישראל, בהתאחדות, במנהלת ובקבוצות ליגת העל - למצוא פיתרון מוסכם ונכון, על מנת שניתן יהיה לעצור את הסחף ולמנוע ממועדון פאר כבית"ר ירושלים, הנתמך על ידי מאות אלפי אוהדים מלהגיע לאבדון, בעיקר כשהבעיה שעומדת לפניו היא לא מקצועית והסיוע שנעניק, לא אמור לפגוע בתחרותיות ובספורטיביות כלפי אחרים".

"אני קורא לאוהדי כל המועדונים, שימו את על המחלוקות הספורטיביות בצד והפגינו סולידריות עם אוהדי בית"ר, אירוע שכזה יכול לקרות לכל מועדון, מבלי שלאוהדיו תהיה יכולת לשנות דברים. אין בידינו פתרון קסם, אך אני יודע בוודאות שיש דרכים אחרות שיאפשרו למועדון שכל כך חשוב לכדורגל הישראלי, להישאר בקדמת הבמה".