הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יישאר צהוב: ייני על סף סיכום לעונה נוספת

איביץ' נתן אור ירוק. הקפטן אמור לפתוח עונה מספר 18 בקבוצה והוא רחוק שלושה משחקים מלעלות למקום השני במספר ההופעות במדי במכבי ת"א. זהבי יודיע השבוע על עתידו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.22 - 06:34

קפטן מכבי ת"א, שרן ייני על סף סיכום לעונה נוספת בצהוב. הבלם/קשר שגדל במועדון צפוי לחתום בימים הקרובים על החוזה החדש ויפתח את העונה ה-18 שלו במדי הצהובים. לייני חסרים עוד שלושה משחקים במכבי כדי לעקוף את אלי דריקס ולעלות למקום השני בכל הזמנים במספר ההופעות בקבוצה. מיקי בלו עדיין בראש עם 598 הופעות.

המאמן החדש/ישן ולדימיר איביץ', שנחת אתמול בארץ, נתן אור ירוק להחתמת ייני. מעבר לפן המקצועי, לאיביץ', כמו בקדנציה הקודמת בצהובים, חשוב שיהיו כמה שיותר שחקנים בסגל שגדלו בקריית שלום. כמו כן, הסרבי, בניגוד למאמנים אחרים, לא מסתכל על תעודת זהות או דרכון ומבחינתו מי שיעבוד קשה באימונים וישקיע בעבודה הגנתית וטקטית ימצא את מקומו.

בתחילת השבוע יחליט איביץ גם לגבי אבי ריקן וטל בן חיים שסיימו חוזים. ביום שני יפתחו הצהובים את האימונים לקראת העונה שבפתח, כשבמועדון מקווים שעד אז ערן זהבי יקבל החלטה אם לשוב ישראל. בסביבתו של זהבי הבהירו כי בתחילת השבוע השחקן יוציא הודעה רשמית, כשבמועדון מעריכים כי חזרתו קרובה. לגבי ניר ביטון, השחקן עוד לא כשיר במאת האחוזים, אבל הדבר לא ימנע כניסה איתו למו"מ. ביטון ממשיך בשיקום בארץ כשהערכה היא שבתחילת יולי יוכל לשוב לאימונים מלאים.