הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: חטואל על סף חידוש חוזה בב"ש

סוכנו של קשר הדרומיים זומן לפתיחת האימונים לסגירת פערים אחרונים, שכרו ישודרג מידי עונה. שחקני הנבחרות השונות זכו לימי מנוחה נוספים, לאימון הפתיחה צפויים להגיע בעיקר שחקני נוער

מוטי פשכצקי (צלם: אלן שיבר)  18.06.22 - 06:34

ללא רכש, אבל עם אליניב ברדה, הסמל הכי גדול על הקווים, הפועל ב"ש תפתח מחר (ראשון) את האימונים לקראת עונת 2022/23. השחקנים הזרים, חאתם עבד אלחמיד ושחקני הנבחרות קיבלו עוד כמה ימים של חופש, כשלאימון זומנו מספר שחקני נוער שרובם צפויים לצאת בהשאלה, כמו עידו כהן, נועם שחר, דניאל צדיק ורום אליגון.

גם עילאי טרוסט, שעלה ליגה עם נס ציונה, יפתח את האימונים והוא מחוזר על ידי מכבי פ"ת וקבוצות נוספות בלאומית, שרואות בו שובר שיוויון במאבק העלייה. בנוסף, ברדה ביקש לראות את נתי חג'אני, מצעירי כפר קנא, ומועתסם עיסווי, יליד 2003 מנשר, באימון הפתיחה כשלפחות לגבי הראשון ייתכן וב"ש תרכוש אותו מתוך מחשבה עתידית.

מי שקרוב לחתימה ל-3 שנים הוא רותם חטואל. לב"ש היתה אופציה להאריך את ההתקשרות עם השחקן בעונה נוספת כשבמקרה כזה הוא יוכל יהיה לנהל מו"מ בינואר עם כל קבוצה. כדי למנוע זאת הוצע לשחקן חוזה ארוך טווח. סוכנו עידו קרן זומנו לאימון מחר כדי לנסות ולהגיע לסיכום כשנותרו עוד פרטים קטנים.

שכרו של חטואל ישודרג מדי עונה אבל הוא, כמו יתר שחקני ב"ש, לא יקבל סעיף יציאה לחו"ל. במקביל, בב"ש אישרו שז'סוואה לא יצורף בשלב זה, נוכח העובדה כי קבוצתו הפולנית לגיה ורשה מסרבת למכור אותו.