הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנתניה מקווים שניצן יחתום תוך 48 שעות

השוער הגיע להבנות עם היהלומים, שממתינים לתשובה ממכבי ת"א לגבי גויאגון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.06.22 - 08:28

במכבי נתניה מקווים כי בתוך 48 שעות יחתום איתמר ניצן על חוזה בקבוצה. השוער מבין כי על אף ששכרו בבית"ר ירושלים גבוה יותר ממה שהוצע לו בנתניה, הסיכוי שבית"ר תוכל לעמוד בשכרו לא גבוה, ולאור העובדה כי יתר קבוצות הצמרת כבר סגורות עם שוער, הוא מתכוון לקבל את ההצעה.

אחת האפשרויות היא שאם נתניה תגיע לאירופה, או לשלב הבתים, חוזהו יוארך אוטומטית בעונה נוספת. רז כרמי ימשיך להיות שוער המשנה, כשהכוונה היא להכין אותו לקראת העונה הבאה, אז הוא צפוי להפוך לשוער ראשון נוכח היכולת במשחקים בהם שיחק והוכיח כי הוא ראוי.

בתוך כך, בנתניה החליטו שתומר צרפתי, שסיים גיל נוער, יהיה השוער השלישי בעוד תומר ליטבינוב, שסיים חוזה באום אל פאחם ואמור היה לשוב אחרי עונת השאלה, יעבור בהשאלה נוספת לעולה החדשה בלאומית, עירוני טבריה. 

נתניה שכבר פתחה את אימוניה, העניקה חופש לרז שלמה, עמרי גנדלמן ועדן קארצב, ששיחקו עם הנבחרת. פאלאמן גלאבוב, שהיה עם נבחרת בולגריה, ינוח גם הוא והארבעה יצטרפו רק בשבוע הבא. בנוסף לכך, אריך ברקו נחת עם אשתו וילדו וכבר החל באימונים.

בתחילת החודש תצא הקבוצה למחנה אימונים בהונגריה, כשבמועדון מחכים לשמוע ממכבי ת"א אחרי נחיתת ולאדימיר איביץ' אם פארפה גויאגון בתוכניות או לא. בנתניה מבינים כי הקשר מסרב לחתום על חוזה ארוך ולא מן הנמנע שבמקרה כזה יילכו שני המועדונים על טרייד במסגרתו יישאר גויאגון בקבוצה שכרגע לה 5 זרים.

יהב גורפינקל הבטיח גם הוא תשובה השבוע ואם יסרב ייתכן ונתניה תלך על אופציית טאלב טאווטחה. אם האחרון יגיע, במועדון מתכוונים לערוך לו בדיקות רפואיות מקיפות אחרי פציעות רבות מהן סבל העונה. רון אשכנזי שנרכש לפני כשנתיים מרמה"ש בחצי מיליון שקלים השתחרר חינם באמצעות סוכנו, ברק בדש ונתניה תוכל השאירה לעצמה 15 אחוזים במקרה ויימכר בעתיד.