הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אם יעלה לבתים: שכרו של ולדימיר איביץ' יעמוד על מיליון יורו

מאמן מכבי תל אביב יקבל 700 אלף יורו בעונה, ובחוזהו סעיפי בונוס על העפלה לקונפרנס ליג. אליפות וגביע יוסיפו לשכר, פרטי החוזה של המאמן הסרבי בפנים. חוזז סירב להצעה נוספת מהמועדון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.06.22 - 09:30

מכבי תל אביב ממשיכה את ההכנות לקראת העונה הבאה. ולדימיר איביץ' ייפגש היום (ראשון) עם המנהל הטכני ברק יצחקי כדי לקבל החלטות לגבי טל בן חיים ואבי ריקן שממתינים לדעת אם בקבוצה היו רוצים שיישארו. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, המאמן הסרבי הבהיר עוד לפני נחיתתו ששרן ייני ימשיך בצהוב לעונתו ה-18 בסך הכל.

שכרו של איביץ' יעמוד על 700 אלף יורו בעונה, כשעלייה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג תכניס לו 300 אלף יורו נוספים. בחוזה עם המאמן יש בונוסים גם על זכייה באליפות ובגביע וכמו כן גם החלטות מקצועיות בלעדיות על הצוות המקצועי. בעונה הבאה שכרו של איביץ ישודרג.

מתן חוזז, שסיים חוזה במכבי ת"א, סירב להצעה הכספית שהגישה לו הקבוצה. הקשר שהגיע מלווה באימו לשיחה שהתקיימה דרש, לטענת גורמים המעורים במו"מ, סכומים גבוהים מדי. דניאל טננבאום שהפך מזמן לשוער שני והרשים מאוד בתקופת איביץ' החליט להמשיך להילחם על מקומו.

בקבוצה משוכנעים שבימים הקרובים יודיע ערן זהבי אם הוא חוזר לישראל. בינתיים, הכוכב ממשיך לקבל הודעות רבות מאוהדים שקוראים לו לשוב ולוותר על אופציות אחרות.