הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: ניקיטה רוקאביצה חתם במכבי חיפה

אחרי שנה בהפועל בהפועל באר שבע, החלוץ האוסטרלי בן ה-35 חזר לקבוצה שבמדיה זכה באליפות וחתם בה לעונה אחת: "שמח לחזור הביתה". אלברמן: "בוטחים בו שישחזר את ההצלחה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.06.22 - 14:02

חוזר לכרמל. מכבי חיפה צפויה הודיעה על חזרתו של החלוץ הוותיק ומי שכיכב במדי הירוקים רק לפני שנתיים, ניקיטה רוקאביצה. החלוץ האוסטרלי בן ה-35 חתם לעונה בקבוצה ואמר: "אני שמח לחזור הביתה, אין מאושר ממני".

המנהל המקצועי של המועדון, גל אלברמן, אמר לאחר חזרת החלוץ: "שמחים על חזרתו של ניקיטה הביתה. אנו בוטחים וסומכים על ניקיטה שידע לשחזר את הצלחתו בירוק ויהווה חלק משמעותי  בהשגת מטרות הקבוצה גם בעונה הקרובה".

רוקאביצה הגיע למועדון בעונת 2016/17 ושיחק בקבוצה במשך חמש עונות. הוא לבש את מדי הקבוצה 193 פעמים בכל המסגרות, במהלכן כבש 83 שערים. החלוץ סיים את שתי העונות האחרונות שלו בקבוצה כמלך השערים של ליגת העל ובסך הכל כבש בליגה במדים הירוקים 64 שערים, שמציבים אותו במקום השביעי בטבלת מלך השערים של כל הזמנים של מכבי חיפה ביחד עם אברהם מנצ'ל.

מאז שסיים את דרכו בהפועל באר שבע, לאחר שזו לא מימשה את האופציה עליו, רוקאביצה העביר מסר למכבי חיפה שהוא רוצה לחזור וכי בניגוד לקיץ הקודם, השכר הוא לא מה שמניע אותו והוא ירד משמעותית בדרישותיו.

בנוסף, חבריו הטובים צ'ארון שרי ובוגדן פלאניץ' דחפו לחזרתו של החלוץ למדים הירוקים, כאשר גם הקהל מאוד מעריך אותו, למרות הקיץ שעבר.

החלוץ, שחוגג בימים אלה את יום הולדתו ה-35, ישוב לקדנצייה שנייה בכרמל לאחר שזכה איתה באליפות ראשונה אחרי עשור ב-2020/21 וסיים את העונה כמלך השערים של הליגה.