הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הערכה בחיפה: לירן סרדל ימשיך במועדון

קבוצתו של ניקולסקו סירבה להצעה עליו, קיפאון במו"מ עם עדן בן בסט

הדר יעקבי
הדר יעקבי  21.06.22 - 15:10

תגיות: הפועל חיפה

כשבוע לפני שהיא שבה לאימונים, ואחרי שכבר התחזקה בשישה שחקנים, הפועל חיפה האטה מעט את הקצב לאחרונה. מי שהיה מועמד מוביל למועדון הוא החלוץ איאון ניקולסקו, ששיחק תחת ניר קלינגר במכבי פתח תקווה, אך כעת נודע כי קבוצתו, דונאיסקה סטרדה הסלובקית, סרבה להצעה של יואב כץ לרכישת החלוץ ועושה רושם כי הוא לא ישחק בארץ בעונה הבאה.

כעת, מתמקדים במועדון בעיקר במציאת מגן שמאלי וקשר אחורי, כשמסתמן כי ישנו קשר אחורי זר שנמצא על סף סיכום. באשר לעדן בן בסט, איתו נרשמו מגעים בנוגע להגעתו לתפקיד מקצועי במועדון, נראה שיש כרגע קיפאון במו"מ. גורמים בהפועל חיפה מסרו כי ישנה נכונות מצידם להתקדם עם בן בסט, אך כי אין בכוונתם לרדוף אחריו, וכרגע הכדור נמצא בידיים שלו.

בנושא אחר, במועדון מעריכים כי לירן סרדל ימשיך גם בעונה הבאה. הקשר שרשם עונה מצויינת חשב לצאת לחו"ל, אך נראה שהפציעה שספג בסוף העונה קצת הקשתה על התוכניות. לא מן הנמנע כי סרדל יזכה להצעות מקבוצות גדולות בליגת העל, אך בהפועל חיפה סבורים כי הוא יעדיף להיות שחקן הרכב במועדון בו גדל, שנמצא גם קרוב אליו ואל משפחתו ברמה הגיאוגרפית, מאשר שחקן ספסל בקבוצה שתאלץ אותו להעתיק את מקום מגוריו. גם סער פדידה מחכה להצעה מקבוצה בחו"ל ובמקרה שלו במועדון פחות אופטימיים לגבי הישארתו ומניחים כי יאלצו להיפרד ממנו בעונה הבאה.