הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוכנו של ליידנר: "אופתע אם יישאר העונה"

עידן בן אבו על מגן הפועל תל אביב בראיון ל-"5 באוויר": "הוא ראוי לשחק בליגה בכירה יותר ויימכר לפחות ב-2 מיליון יורו". על מרינוביץ': "אחד השוערים הטובים בליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.22 - 16:56

דורון ליידנר הוא אחד השמות הצעירים החמים כרגע בכדורגל הישראלי. חודשיים אחרי גיל 20, והמגן השמאלי רשם כבר 53 הופעות במדי הפועל תל אביב בליגת העל ובנוסף - שלוש הופעות טובות במדי הנבחרת עם שני בישולים במסגרת ליגת האומות. היום (חמישי), סוכנו עידן בן אבו התראיין לתוכנית "5 באוויר" והתייחס להצעות שמקבל, לעתידו וגם להחלטה של הפועל ת"א להחתים את סטפן מרינוביץ'.

"אני כסוכן, וגם דורון כשחקן, לא כל כך אהבנו את ההצעה שהגיעה מפולין על סך 1.7 מיליון יורו", אמר בן אבו. "אנחנו חושבים שהוא יכול לשחק בקבוצה יותר טובה ובליגה יותר בכירה. לליידנר אין סעיף יציאה, הוא מחזיק בחוזה לעוד שנתיים וחצי אבל אני אהיה מאוד מופתע אם הוא יישאר בישראל. הוא יימכר רק ביותר מ-2 מיליון יורו".

סוכנו של המגן התייחס: "מדובר במגן שמאלי, הוא נמצא ברשימת פנקסים של קבוצות אטרקטיביות שמאוד מחזיקות ממנו אבל צריך לחכות. מדובר בקבוצות שצריכות למכור את המגן הנוכחי שלהן בשביל להביא את ליידנר. אין ספק שיש לו מקום לשיפור ולא רק בהגנה, גם בהתקפה. אבל אני חייב לומר - משחק ההגנה שלו הרבה יותר טוב ממה שמציגים בתקשורת".

בן אבו הוא גם סוכנו של סטפן מרינוביץ', השוער שחתם לאחרונה בהפועל תל אביב: "אני חושב שמדובר באחד השוערים הטובים בליגה ואם לא הוא אז נוף הגליל היו יורדים ליגה הרבה לפני שהם ירדו. אני בטוח שהפועל תל אביב עשו את הבדיקות היסודיות שלהם, כולל את הנתונים שבהם הוא מוביל".