הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הערכה בעמותת אוהדי בית"ר: 4 מ' תוך שבוע

מנכ"ל בית"ר העולמית הצטרף, עליהם לגייס 12 מיליון ש"ח להעברת הבעלות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.22 - 16:30

לאחר פרסום החתימה על הסכם רכישת בית"ר, הדרך להעברת הבעלות על הקבוצה לידי עמותת האוהדים עוד רחוקה. בינתיים בכל אופן, בעמותה מעריכים כי בשבוע הראשון יצליחו לגייס ארבעה מיליון ש"ח, מה שיאיץ את קצב הגיוס ויוביל למטרה הסופית - גיוס 12 מיליון ש"ח. לטענתם מאז ההודעה אמש קיבלו פניות מאנשי עסקים רבים.

במקביל, יגאל ברנד, מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר מיסודו של מחולל המחנה הלאומי זאב ז'בוטינסקי הודיע היום (שני) על הצטרפתו לעמותת אוהדי בית"ר ירושלים שהודיעה אמש על רכישת קבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים מידיו של משה חוגג.

ברנד בן 40, תושב חוות יאיר שבשומרון, ביצע בעברו מספר תפקידים וביניהם: ראש מטה יושב ראש ההסתדרות הציונית העולמית, ראש מטה שרת התרבות לשעבר ח"כ מירי רגב ומנכ"ל המועצה הציונית בישראל. בין לבין הוא משרת כרב סרן במילואים ביחידה מובחרת.

תנועת בית"ר העולמית אשר פועלת ברחבי בארץ והעולם להנחלת מורשת ז'בוטינסקי  לכלל יהודי העולם, החליטה לפרוש את חסותה על קבוצת הכדורגל הבכירה של התנועה. כזכור, הודיע אמש עמותת אוהדי בית"ר ירושלים על רכישת הקבוצה מידיו של איש העסקים משה חוגג, מהלך אשר הבשיל בתיווך ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון ועוזרו עופר איובי.

יגאל ברנד, מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר מסר כי: "ההנהגה העולמית של בית"ר מברכת על רצונה של עמותת אוהדי ביתר ירושלים להוציא את הקבוצה הבכירה של בית"ר לדרך חדשה. אני קורא לכלל אוהדי בית"ר בכל מקום שהם להתאחד יחד , כאיש אחד בלב אחד, למען הצלת בית"ר ירושלים. בחזונו של ז'בוטינסקי הוא טבע את חמשת המ"מים בהם הגדיר כי אחד מהצרכים הבסיסים ביותר עבור אדם הוא מעון. תנועת בית"ר העולמית תשמש כבית עבור עמותת אוהדי בית"ר ירושלים. יאללה בית"ר".