הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש הודיעה על החתמתו של שי אליאס

רכש שני למחזיקת הגביע: אחרי שצירפה את סטויאנוב, קשר הפועל ת"א יצטרף לקבוצה של ברדה. ברקת תשלם 750 א' יורו עבור 80 אחוז מכרטיסו של השחקן, שמחזיק באופציה לעונה רביעית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.06.22 - 23:45

רכש שני להפועל באר שבע. אחרי שצירפה את יוני סטויאנוב לאחרונה, שי אליאס חתם היום (רביעי) לשלוש שנים בהפועל ב"ש עם אופציה לעונה אחת. מחזיקת הגביע מימשה את סעיף היציאה של קשר הפועל תל אביב ורכשה 80 אחוז מכרטיסו ב-750 אלף יורו.

אליאס אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "ראשית, אני רוצה להודות להפועל תל אביב על התקופה בה שיחקתי במועדון. זהו המועדון בו גדלתי והוא תמיד יישאר יקר לליבי. כעת אני מתחיל פרק חדש בקריירה ואני נרגש לעשות זאת בהפועל באר שבע. אני מודה לצוות המקצועי על האמון בי. אתן את הכול למען הגשמת המטרות של הקבוצה".

מנכ"ל המועדון, גיא פרימור: "היינו במעקב אחרי שי תקופה ארוכה. התכונות והנתונים שלו עומדים בקנה אחד עם הצרכים המקצועיים שלנו. אין לי ספק שהוא יתרום לנו רבות על כר דשא ואני מאחל לו הצלחה רבה".

עוד לפני שחתם, אליאס הבהיר בסביבתו כי אחרי היריקה בדרבי, שהובילה להרחקתו ולהפסד של הפועל ת"א, הקהל הפנה לו גב וזו הייתה רק שאלה זמן עד שיעזוב את וולפסון. אליאס יזכה לשדרוג רציני בשכרו כשהוא צפוי להשתכר בעונה הראשונה כ-170 אלף דולר. בב"ש שמחו לשמוע ששי אליאס לא מעוניין להישאר בהפועל ת"א, דבר שהוביל להשלמת המו"מ בין המועדונים לגבי רכישת הכרטיס של הקשר.

אליאס אמור לחתום היום כאמור לשלוש שנים ולהיות שחקן הרכש השני של ב"ש הקיץ אחרי יוני סטויאנוב מהפועל כפ"ס. הגעתו הצפויה של אליאס תוביל לכך שהוא יצטרף לקישור עמוס גם בעמדת הקשר האחורי לצד דוד קלטינס ומריאנו בריירו וגם בעמדה קדמית יותר שם נמצאים תומר יוספי, אנדרה מרטינש, איליי מדמון, רמזי ספורי ודור מיכה.

בבירת הנגב ממשיכים בניהול מו"מ מול זרים ומבטיחים שיגיעו שניים איכותיים. "אנחנו לא עובדים עם סטופר, אלא בוחרים בפינצטות שחקנים איכותיים שיכולים לשדרג אותנו", אמרו במועדון, "לא נביא כדי להגיד הבאנו ואז נצטרך להגיע איתם להסדר כספי כמו עם אלטון אקולטסה או דוידה פטרוצי".

במועדון החליטו להאריך למיגל ויטור את החופשה והסכימו לבקשתו להצטרף ישירות למחנה האימונים אליו תצא הקבוצה בשבוע הבא. מי שישובו לאימונים הם עומרי גלזר ורמזי ספורי.

הפועל באר שבע תצא ביום ראשון הקרוב (3.7) למחנה אימונים בקראקוב. הקבוצה תמריא לפולין בשעות הערב ותשהה במדינה עד הלילה שבין שני (11.7) לשלישי (12.7), בו תמריא חזרה לישראל. במהלך מחנה האימונים, תקיים הקבוצה ארבעה משחקי אימון:
שלישי, 5.7 – וולונטרי (רומניה)
רביעי, 6.7 – ויסלה קראקוב (פולין)
שישי, 8.7 – קרקוביה קראקוב (פולין)
שני, 11.7 - קרמיוטיסה (קפריסין)