הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי תל אביב מעריכים: אוסקר גלוך עשוי להימכר עוד הקיץ

הקשר ממשיך להרשם בפנקסי הסקאוטים, כשתג המחיר שלו יעמוד על 5-6 מיליון יורו ואחוזים ממכירה עתידית. במועדון יבקשו לראות אם ניר ביטון החלים מהפציעה בקרסול לפני שיוחתם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.06.22 - 09:40

ההצלחה של נבחרת הנוער והעובדה שלא מעט סקאוטים רשמו בפנקס את שמו של אוסקר גלוך, גורמת להערכה במכבי תל אביב שהיהלום הצעיר יעזוב את קריית שלום עוד הקיץ.

השחקן הצעיר מחוזר על ידי לא מעט קבוצות בחו"ל ועל אף שאינו מחזיק בתג מחיר, סכום של כחמישה עד שישה מיליון יורו עם אחוזים ממכירה עתידית יכול להוביל לעסקה. הבעלים מיץ' גולדהאר נמצא במחנה האימונים במירלו יחד עם ג'ק אנגלידיס, והשניים לא מתכוונים לעצור את גלוך מלהתקדם אם תגיע הצעה ששני הצדדים לא יוכלו לסרב לה.

במכבי יבקשו לראות אם ניר ביטון החלים מהפציעה בקרסול לפני שיוחתם. השחקן הביע רצון להצטרף למכבי תל אביב ודרש חוזה ליותר מעונה אחת. אחרי שיחה עם ערן זהבי, נראה שביטון רוצה להגיע לסיכום עם המועדון וכעת יחזרו הצדדים לשולחן המו"מ.

היום (רביעי) יקיימו הצהובים משחק הכנה ראשון נגד קבוצה מהליגה הרביעית בגרמניה, משחק בו ערן זהבי לא צפוי לקחת חלק אבל במחנה האימונים מדברים על אווירה מצוינת מאז בואו של הכוכב. אחרי הדברים שאמר אתמול מיץ' גולדהאר, לכולם במועדון ברור שההצלחה הגדולה השנה היא קודם כל החזרת תואר האליפות ממכבי חיפה.