הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני עוזב בית. הקהל תמיד חיבק אותי"

שי אליאס בפוסט: "מגיע לאוהדי הפועל יותר. עוד יבואו הרבה יותר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.22 - 12:39

תגיות: שי אליאס

אחרי שעזב את מועדון נעוריו, הפועל ת"א, שי אליאס פותח דף חדש בהפועל ב"ש. בפוסט באינסטגרם הוא גולל את השתלשלות האירועים שהובילה לעזיבתו, הודה לקבוצתו לשעבר וכבר סימן מטרות הלאה.

"אף פעם לא הסתרתי את האהבה שלי להפועל ת"א. אני גאה בשנים שנתתי עבור המועדון האדיר הזה, שכמובן גם נתן לי המון, טיפוח אותי ועיצב אותי מגיל צעיר. היום אני עוזב את הבית שלי, המקום בו גדלתי ואליו אני מחובר מכל הבחינות".

"ביום הזה, שהרגשות התערבבות, המחשבות התערפלו והלב הבין שזהו, זה ללא ספק אחד הימים המוזרים בקריירה. אני רוצה להודות אנשי המקצוע שליוו אותי, לשחקנים שחלקו איתי חדר הלבשה ולכל האנשים המדהימים בהפועל ת"א שעושים הכל בשביל הקבוצה והמועדון, צריך להיות שם בשביל להבין".

"וכמובן לכם אוהדי הקבוצה המדהימים, מעולם לא אמרתי שהקהל הפנה לי גב, לא בתקשורת, לא לחברים ולא למשפחה שלי. אתם יודעים מי אני, תמיד חיבקתם אותי ונתתם לי הרגשה הכי טובה בעולם. הרגשתי כל אחד מכם, בכל רגע. אני רוצה להודות לכם מכל הלב, אף פעם לא אשכח אתכם ולנצח אזכור את עברי. מגיע לכם הרבה יותר, אתם שווים הרבה יותר - ועוד יבואו ימים טובים למועדון. אני בטוח".

"הפועל ב"ש החליטה לשלם את סעיף השחרור שלי וכאן זה המקום להודות לבעלים אלונה ברקת שהביעה בי אמון ונתנה לי הרגשה מדהימה מהרגע הראשון. הגעתי לבית חדש, חם ואוהב. פגשתי פה אנשים שרוצים לעשות הכל בשביל שהפועל ב"ש תמשיך להיות חלק מהטופ של הכדורגל הישראלי".

"אני לא יודע מה יהיה בהמשך, אבל אני כן יכול להבטיח שכמו בכל אימון וכל משחק בקריירה שלי, כשאעלה על המגרש, אשים את הלב והנשמה בדשא, בשביל לשמח את הקהל האדיר בטרנר".