הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באיחור אופנתי: הגרנד סניק נוחת בישראל

רשימת אבזור ארוכה, שבעה מקומות ומנוע חדש. החל מ-165,000

מערכת עולם הרכב  17.12.19 - 12:14
(יח"צ)
(יח"צ)

תגיות: עולם הרכב

חברת קרסו מוטורס החלה לשווק בישראל את המיניואן רנו גרנד סניק החדש (דור רביעי) שמגיע לכאן אחרי 3 שנים מאז הופעתו באירופה והוא מחליף את המכונית היוצאת ומציע חבילה חדשה לגמרי מקצה לקצה החל מהפלטפורמה החדשה שעליה המכונית בנויה (פלטפורמת CMF המודולארית הקומפקטית) עם מידות חיצוניות ופנימיות גדולות יותר ועיצוב חיצוני ופנימי שמיישר קו באופן מלא עם שפת העיצוב של שאר דגמי רנו ולמעשה המכונית מאיימת על התואר של המיניואן היפה בישראל שעד עתה הוחזק בידיו של הפיג’ו 5008.

הדור הרביעי של הגרנד סניק ארוך ב-7 ס”מ מקודמו ונמתח לאורך 4.63 מטרים עם בסיס גלגלים של 2.80 מטרים שהם 3.5 ס”מ יותר מהדור הקודם. הדגם החדש התרחב ב-2 ס”מ מקודמו עם 1.86 מטרים ולהשלמת הסיפור, הוא גם גבוה מהדגם היוצא ב-1.5 ס”מ ומתנשא לגובה של 1.66 מטרים. 

העיצוב החיצוני עם פנסי החזית בתאורת LED ברמת הגימור הגבוהה לרבות חישוקי הגלגלים הגדולים בקוטר 20 אינץ’ והצביעה הייחודית לגראנד סניק בשני גוונים מתכתב עם העיצוב הפנימי החדש של המכונית שמציעה במרכז הקונסולה מערכת מולטימדיה עם מסך מגע צבעוני בגודל 8.7 אינץ', וכמובן 7 מושבים מתקפלים כאשר השורה השנייה נעה על מסילה המאפשרת שינוי מרווח הרגליים ליושבים בשורה השנייה והשלישית בהתאם לנוחותם.

תחת המושבים הותקנו מגירות אחסון ובנוסף תמצאו מקרר בנפח 11.5 ליטרים ושולחנות נשלפים בגב המושבים הקדמיים. איכות החומרים מהם עשוי תא נוסעים גבוהה יותר  מהדור היוצא כאשר ברמת הגימור הגבוהה אפשר לקבל את המכונית עם מושבים בריפוד עור לרבות חימום ועיסוי ונפח תא מטען של 718 ליטרים כאשר שורת המושבים השלישית מקופלת.

הגרנד סניק החדש מציע מנוע טורבו בנזין בנפח 1.33 ליטרים זהה לזה של שאר דגמי רנו וניסאן אך ברמת הגימור הבסיסית שנקראת INTENSE הוא מפיק 140 כוחות סוס וברמת הגימור הגבוהה שנקראת EXECUTIVE המנוע מפיק 159 כוחות סוס.

שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומאטית כפולת מצמדים בת 7 מהירויות בטכנולוגיית EDC של רנו שמאיצה את הגרסה הבסיסית מעמידה ל-100 קמ”ש תוך 10.4 שניות ואת הגרסה החזקה תוך 9.9 שניות.
רשימת האבזור וציוד הבטיחות של הגרנד סניק כוללת מערכת MULTISENSE לבחירת מצבי נהיגה שונים, כרטיס חכם והנעה ללא מפתח, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, פתחי מיזוג לנוסעים מאחור ואילו בתחום הבטיחות תמצאו במכונית בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, תאורה אדפטיבית, , בקרת סטייה מנתיב, ועוד.

מחיר גרנד סניק בגרסת INTENSE  164,990 ₪
ובגרסת EXECUTIVE  184,990 ₪