הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המתנה לשחקני ריאל מדריד: אאודי חדשות

לכבוד השנה החדשה, הכדורגלנים זכו במכוניות מהספונסרית

מערכת עולם הרכב  19.12.19 - 16:03
גם מודריץ' התחדש במכונית
גם מודריץ' התחדש במכונית

מותגי רכב מספקים חסויות לקבוצות כדורגל כבדרך קבע. כשמדובר בקבוצות הגדולות באמת, חוזה האימוץ לא מסתכם בסמל החברה המתנוסס על מדי הקבוצה תמורת דמי החסות. על פי החוזה, שחקני הסגל מקבלים מכוניות של החברה המאמצת, כשהשיקול השיווקי פשוט. כשכוכבי הכדורגל הגדולים נוהגים ונראים עם המכוניות של מותג מדובר פרסומת ששווה הרבה הרבה מעבר לשווי המכונית שניתנה במתנה. (אלא אם קוראים לך כריסטיאנו רונאלדו או ליאו מסי, ואז אתה פשוט נוסע במה שבא לך).

לריאל מדריד יש הסכם חסות עם אאודי מאז שנת 2003. השבוע, לרגל השנה החדשה, קיבל כל אחד משחקני הסגל של ריאל מדריד וגם המאמן זינאדין זידאן, מכונית אאודי חדשה לפי בחירתו. ובהחלט ישנן כמה בחירות מעניינות המעידות על טעמם של כוכבי אחת מקבוצות הכדורגל הגדולות בעולם.
 
בשחקני הכדורגל דבקה ברבות השנים סטיגמה שהם אוהבים רכבי פנאי גדולים ויקרים במיוחד. מבט אל מגרש החניה של ריאל מדריד די יאשר את הסטיגמה הזאת. לא פחות מ-11 משחקני ריאל מדריד בחרו באאודי Q7 המגודל, ואליהם מצטרפים עוד שבעה שחקנים שבחרו ב-Q8 המעט יותר ספורטיבי, אך המגודל לא פחות.  בין השחקנים שבחרו ב-Q7 ניתן למנות את לוקה מודריץ', גארת' בייל וקרלוס קזימרו. מבין השחקנים הבולטים שבחרו ב-Q8 ניתן למנות את טוני קרוס, דני קרבאחל, חאמס רודריגז ואדן האזר.

ישנם שחקנים שדווקא הלכו נגד הזרם ובחרו במכוניות סטנדרטיות יותר. ארבעה משחקני ריאל,(אלבארו אורדיוזולה, מרקו אסנסיו , ויניסיוס ג'וניור ומרסלו ויירה) בחרו באאודי A7 צנועה יחסית. סרחיו ראמוס לעומתם בחר להרגיש כמו מנכ"ל נכבד ובחר באאודי A8. אגב, באופן מעניין ובניגוד למקובל בעידן הירוק וממעמדם כמובילי דעת קהל, כל השחקנים שבחרו במכוניות הנ"ל קיבלו אותן בגרסאות ה-50TDI - גרסאות הדיזל החזקות ביותר של כל דגם, וגם המזהמות ביותר. לעומתם היה צדיק אחד בסדום שכן חשב ירוק ובחר באאודי E Tron החשמלית. קוראים לו רפאל וארן והוא בטח קנה לעצמו עוד כמה אוהדים בקרב שוחרי איכות הסביבה.

ומה עם ספורטיביות? קצת מפתיע שאנשים שמרכז חייהם ועיסוקם הוא ספורט לא בחרו באופציה של מכוניות ספורטיביות. בכל זאת, ישנם שני שחקנים שלקחו את הרוח הספורטיבית גם אל הכביש ובחרו באאודי RS3 השרירית והשימושית, אך הצנועה יחסית למכוניות של חבריהם. מדובר בשוער טיבו קורטואה והחלוץ קארים בנזמה אליהם מצטרף גם המאמן זינאדין זידאן שקיבל RS3 שחורה משלו.

אאודי Q7- ברחים דיאז, לוקה יוביץ', אלפונס ארואלה, מריאנו דיאז, לוקה מודריץ', אדר מילאטו, רודריגו גואז, קרלוס קזימרו, פרלנד מנדי, גארת' בייל, איקו אלרקון
אאודי Q8 - דני קרבאחל, ולוקאס ואסקז, טוני קרוס, חאמס רודריגז, אדן האזר, פדה ואלורד, נאצ'ו פרננדז
אאודי E Tron - ראפאל וארן
אאודי A7 - אלבארו אורדיוזולה, מרקו אסנסיו , ויניסיוס ג'וניור, מרסלו ויירה
אאודי A8 - סרחיו ראמוס
אאודי RS3 - טיבו קורטואה, קארים בנזמה, זינאדין זידאן