הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לואיס המילטון: "צריך לצבוט את עצמי כדי להאמין"

הנהג הבריטי בפול פוזישן בפעם ה-90. רייסינג פוינט ממשיכה להפתיע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.20 - 17:50
(GETTY)
(GETTY)

היום (שבת) התקיים מקצה הדירוג במסגרת גרנד פרי הונגריה של הפורמולה 1. לואיס המילטון הבלתי נגמר סיים בפול פוזישן, בפעם ה-90 בקרייה, ואלטרי בוטאס הגיע אחריו ושני הנהגים של רייסיג פוינט - לאנס סטרול וסרחיו פרס הגיעו במקום השלישי והרביעי בהתאמה, כאשר שניהם מקבוצת רייסינג פוינט המפתיעה.

בצל התלונה של רנו נגד ההפרה לכאורה של רייסינג פוינט, עליה נטען שהעתיקה פרטים מסוימים מהדגם של מרצדס, שוב הקבוצה הדי קטנה, לפחות בהשוואה לתקציביהם של פרארי ורדבול, עשתה הישג מצוין, כאשר שני הנהגים שלה הגיעו למקום השלישי והרביעי במירוץ הדירוג.

בכך, ממשיכה רייסינג פוינט את פתיחת העונה הנהדרת שלה ולהפתיע את כל הסבב. בשלב זה ממוקמת הקבוצה במקום הרביעי בטבלת היצרניות, כשהיא מקדימה גם את פרארי שנמצאת במקום החמישי.

אבל עם כל הכבוד לרייסינג פוינט, בינתיים מי שממשיכה בשלה היא כמובן מרצדס ולואיס המילטון. הנהג הבריטי זכה בפעם ה-90 שלו בפול פוזישן לקראת המירוץ והקבוצה ממשיכה להוביל גם ביצרניות וגם בנהגים כמובן, כאשר ואלטרי בוטאס ממקום ראשון עם 43 נקודות דירוג. המילטון מיד אחריו עם 37 נקודות.

אחרי שהשיג את ההזנקה הראשון במירוץ שיתקיים מחר, המילטון לא הסתיר את ההתרגשות מההישג המדהים: "אני חייב לצבוט את עצמי, אני נרגש ויש לי לא מעט אנשים להודות להם על שהגעתי לנתון הזה. ואלטרי (חברו לקבוצה שהגיע שני) אף פעם לא עושה את זה קל".