הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דגמי הוסקוורנה 2021 אנדורו המוטוקרוס מושקים בישראל

עופר-אבניר משיקה את דגמי האנדורו והמוטוקרוס של הוסקוורנה 2021, כשלראשונה כלולה במחיר אופנועי האנדורו חבילת אבזור לשטח הכוללת מערכת פליטה ומיגונים רבים

אביעד אברהמי, פול גז  13.10.20 - 11:50

עופר-אבניר, יבואנית הוסקוורנה לישראל, משיקה את דגמי 2021 אנדורו ומוטוקרוס של הוסקוורנה, כשלראשונה, החל מדגמי 2021 דגמי האנדורו יגיעו עם חבילות אבזור כסטנדרט הכלולות במחיר האופנוע, וכוללות בין היתר דוד פליטה FMF, מגני זרועות, מגן לינק, מתאם מגני ידיים ועוד.

השינויים בדגמי האנדורו של 2021 מינוריים, ומסתכמים בגרפיקות מחודשות ובנגיעות קטנות כאלו ואחרות, זאת לאחר שב-2020 השיקו בהוסקוורנה דור חדש לחלוטין של אופנועי אנדורו. יחד עם זאת, דגמי האנדורו 2021 זוכים לחבילות אבזורTE ו-FE, בנוסף לאבזור המקורי הקיים, הכוללות: דוד FMF, מגני זרועות, מגן לינק, מתאם מגני ידיים סגורים, מגן דיסק אחורי, מאוורר לדגמי ה-2 פעימות, ועוד.

דגמי המוטוקרוס של 2021 מבוססים על הדור שהוצג ב-2019 ושודרג קלות ב-2020. לשנת 2021 דגמי המוטוקרוס של הוסקוורנה מקבלים עדכונים בבולמי ה-XACT וה-AER, כשהשינויים מתרכזים במהירות הביניים ומיועדים לשפר את הנחיתות ואת ההיגוי. בנוסף, מנגנון הלינקים מגיע כעת עם פחות חיכוך לפעולה חלקה יותר. אבל העניין העיקר בדגמי המוטוקרוס 4 פעימות של 2021 הוא האפליקציה החדשה של הוסקוורנה לטלפון הנייד שמתממשקת עם האופנוע ושולטת על ניהול המנוע וניהול האופנוע. כך למשל, בעזרת האפליקציה ניתן יהיה לבחור בין מפות ניהול מנוע, לשלוט בבקרת האחיזה ובבקרת הזינוק, ולקבל עצות לכיווני בולמים.

קובי גילון, סמנכ"ל שיווק דו-גלגלי בעופר-אבניר: "עופר-אבניר תפנה השנה לכל לקוחות השטח עם דגמי הוסקוורנה וגאסגאס החדשים, כשבעוד חודשיים יתווספו דגמי גאסגאס לדגמי הוסקוורנה המושקים כעת. בעונה הקרובה נציע לראשונה דגמי שטח בכל רמות המחיר לאופנועי איכות. בראייה זו אנו משיקים את דגמי האנדורו 2021 של הוסקוורנה עם חידוש משמעותי עבור לקוחות הפרימיום של רוכבי השטח – חבילות אבזור ברמה הגבוהה ביותר הכלולות כבר במחיר האופנוע. כחלק מתפיסה זו אנו נציע ללקוחות הוסקוורנה חידושים נוספים כבר במהלך החודשים הקרובים".