הדור החדש של האופל קורסה קרוב מתמיד

היצרן הגרמני שנרכש על ידי פיג'ו יציג את המכונית בתערוכת פרנקפורט

בועז קורפל
בועז קורפל  17.02.19 - 10:04
(צילום: יצרן)
(צילום: יצרן)

תגיות: אופל

תחילת כתבה

זה לא שאופל התרחקו בכוונה מתערוכת ז'נבה שתיפתח בחודש הבא, הם פשוט מעדיפים להציג את התחמושת החדשה שלהם בתחום הטכנולוגי ואת הדגמים החדשים שלהם בתערוכה הביתית שתהיה בספטמבר בפרנקפורט, ממש קרוב למפעלי החברה ולמטה הראשי שלה בעיר ראסלסהיים שבגרמניה. אחרי ההודעה שאופל חותכת את האדם מליין הדגמים שלה מגיעה הודעה אחרת אודות אחת המכוניות החשובות ביותר של אופל ששרדה שנים רבות וזכתה לאהדת הקהל ונאמנותו והכוונה היא לאופל קורסה. 

 

אופל מחזיקה את הקלפים קרוב לחזה ולא מספרת האם הקורסה החדשה תהיה עם מנוע בנזין כמו אחותה החדשה הפיג'ו 208 שתוצג בתערוכת ז'נבה הקרובה או שמא הקורסה החדשה תהיה חשמלית מלאה ותשמש בלון ניסוי של פיג'ו באירופה למכוניות סופר מיני חשמליות שפיג'ו מתכננים לשנים הבאות. הידיעה על כך שהאופל מוקה תהיה אף היא חשמלית מחזקת את התחושה שפיג'ו תשתמש באופל כחולצת פקקים בעניין הטכנולוגי במידה מסוימת ותכשיר את השטח לרכישת מידע נוסף אודות הפלטפורמה החדשה של היצרן הצרפתי שנקראת CMP שעליה תיבנה גם ה-DS3 קרוסבק החדשה. 

 

הקריצה הראשונה של אופל אודות הקורסה מגיעה בתמונה של הפנס הקדמי של המכונית עם חתימת האור המוכרת של דגמי אופל בטכנולוגיית אינטלוקס מטריקס חכמה. הטכנולוגיה הזאת משנה את טווח קרני האור ואת עוצמתן בהתאם לתנאי הסביבה ומזג האוויר כולל חיבור למצלמה שמזהה מכוניות ואופניים בדרך ומונעת סנוור בלי להוריד את עוצמת האור. מדובר בטכנולוגיה שכבר קיימת באופל אינסיגניה, ספינת הדגל של החברה, אולם נראה כי אופל לוקחת את הטכנולוגיה גם למחוזות אחרים אצלה בבית והקריצה הזאת אולי מרמזת על הפתעות נוספות שבדרך. פרטים נוספים בקרוב. 

 

איך עוקבים אחרינו:

https://www.facebook.com/carworld5/

 פייסבוק

https://www.instagram.com/sport5_car/

אינסטגרם

https://twitter.com/car_world5

טוויטר

 

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7266&docID=299634&lang=HE

חדש: "עולם הרכב" מעכשיו גם בוואטספ שלכם!