הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קיה נירו הייבריד החדשה נחתה בישראל

עדכוני עיצוב, אבזור ובטיחות. יימכר החל מ-143,900 ש"ח

מערכת עולם הרכב  21.08.19 - 11:27
(יצרן)
(יצרן)

תגיות: עולם הרכב

קיה נירו הגיעה לשוק הרכב העולמי לפני שלוש שנים ועד היום נמכרו למעלה מ-270,000 מכוניות מדגם נירו ברחבי העולם, מתוכן למעלה מ-100,000 באירופה. בישראל זוכה הנירו לפופולאריות וכאן נמכרו למעלה מ 16,000 מכוניות. עיון בסטטיסטיקות של דגמי הקרוסאובר בישראל מראה כי הנירו היה הקרוסאובר החמישי הנמכר ביותר בישראל ומכירתו צמחה בשנה שעברה ב-122% לעומת שנת 2017.

עיצוב חיצוני מחודש
מעצבי הנירו לא הרחיקו לכת בגרסה המעודכנת אבל טיפלו בכל הנקודות האפשריות שיגרמו לנירו להיראות מעודכן תוך שמירה על עיצוב הקרוסאובר. הנירו החדש קיבל פגושים מעודכנים מלפנים ומאחור שמעניקים למכונית נוכחות רחבה ומוצקה יותר. בפגוש הקדמי הותקנה תאורת LED בעיצוב ייחודי בפנסים הקדמיים. מאחור הותקנו פנסים חדשים בעלי חתימת אור חדשה גם כן ואילו הפגוש האחורי החדש קיבל חיפוי מוכסף עם פנסי ערפל אחוריים.

מעצבי הרכב טיפלו גם בחלק הפנימי של הנירו וכעת המכונית מציעה אווירה פנימית משודרגת בזכות שיפורים בחומרים ובעיצוב לרבות החלק העליון של לוח המכשירים שקיבל ציפוי מחומר איכותי ורך למגע, לוח המכשירים ולוח המחוונים בגימור שחור מבריק עם עיטורים בצבע כסף.

המכונית מצוידת בצג מגע בגודל 8.0 אינץ' והוא כולל את מערכות המידע והבידור ויחד איתו מציע הנירו בדגם EX גם צג בגודל 7.0 אינץ' בלוח המחוונים. שינוי נוסף הוא בלם חנייה אלקטרוני חדש, ושינוי בבלמים האחוריים שהפכו לגדולים יותר בכדי לשפר את יכולת הבלימה והעצירה של המכונית.

שיפור בבטיחות האקטיבית
הנירו המשודרג מציע חבילת בטיחות אקטיבית מודרנית לסיוע לנהג עם בקרת שיוט חכמה כסטנדרט המשלבת מעתה גם מצב Stop & Go  (בקרת זחילה בפקקים) שעוקבת אחרי הרכב שמלפנים ומסוגלת להביא את הנירו למצב של עצירה מוחלטת, ולהחזיר אותו עד למהירות השיוט כשהרכב שלפניו מחדש את הנסיעה ומתקדם. מערכות בטיחות נוספות בנירו כוללות גם התראת התנגשות קדמית, סיוע לשמירה על נתיב, התראת ערנות הנהג וסיוע לאלומת אור גבוהה למניעת סנוור מכוניות בנתיב הנגדי.
 
 
הגרסה המעודכנת של הנירו הייבריד שומרת על הנתונים הטכניים המוכרים בכל המידות והנפחים שלה לרבות המנועים ותיבות ההילוכים. הנירו הייבריד מצויד במנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר בטכנולוגיית  GDi(הזרקת דלק ישירה) בשילוב עם מערך סוללות ליתיום-יון פולימר 1.56 קווט"ש. בהיבט נתוני זיהום הטוויר, פליטת דו תחמוצת הפחמן של הנירו ההיברידי עומדת על 86 גרם/ק"מ בלבד במחזור משולב של NEDC  ו- 110 גרם/ק"מ בתקן WLTP.

הנירו הייבריד המחודש מגיע בשתי רמות אבזור:
נירו הייבריד EX במחיר 144,900 ש"ח
נירו הייבריד LX במחיר 143,900 ש"ח
 
דגמי קיה נירו הייבריד יגיעו לארץ בתחילת חודש ספטמבר.
דגמי קיה נירו מסוג היברידי-נטען (פלאג-אין) וחשמלי ישווקו בישראל בשלב מאוחר יותר .