הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרסה חדשה ומוזלת לסקודה קודיאק בישראל

צ'מפיון מוטורס משיקה את רמת גימור ביזנס למוביל הנוסעים הצ'כי במחיר 172 אלף שקלים בלי פשרות כואבות במפרט

מערכת עולם הרכב  29.10.19 - 14:53
סקודה קודיאק. מעכשיו גרסה מאובזרת יותר בדגם הבסיסי
סקודה קודיאק. מעכשיו גרסה מאובזרת יותר בדגם הבסיסי

תגיות: סקודה

בשורה למשפחות הגדולות: יבואנית דגמי סקודה לישראל צ'מפיון מוטורס החלה לשווק גרסה חדשה של מוביל הנוסעים סקודה קודיאק בעל ה-7 מקומות באריזת 'ביזנס' ועם מחיר השקה אגרסיבי שעומד על 172 אלף שקלים בלבד. זוהי הוזלה בשיעור חד ביחס לדגם הכניסה הקודם במפרט 'אמבישן' שעומד כיום על 183 אלף שקלים. כל זאת, מבלי לוותר על הקוסמטיקה המאופקת, המנוע המודרני ושלל מערכות הבטיחות המתקדמות.

המנוע ממשיך גם בגרסה זו עם נפח של 1.5 ל' טורבו בהספק מרבי של 150 כ"ס ב-5000 סל"ד ומומנט של 25.4 קג"מ הזמינים מטווח של 1,500 סל"ד. החיבור הוא לתיבת הילוכים דו-מצמדית שבע מהירויות שמאיצה בו ל-100 קמ"ש ב-9.8 שניות ועד מהירות מרבית של 200 קמ"ש. צריכת הדלק הממוצעת היא כ-13 ק"מ לליטר בנזין. למנוע גם בקרת ניתוק צילינדרים 2 ו-3 לחסכון תחת עומסים. 

באגף האבזור מגיע הקודיאק עם בקרת אקלים 'קלימטרוניק' מפוצלת בעלת 2 איזורים, בלם יד חשמלי, מחשב דרך מקסי-דוט סטנדרטי, מראות צד עם כיוון וקיפול חשמלי, מסך מגע 8 אינץ', מירור-לינק, אנדרויד-אוטו, אפל קארפליי, חישוקי 17 אינץ', תא כפפות מקורר ועוד. רמת הבטיחות נשמרת כאמור עם כל הציוד המתקדם: בקרת שיוט אדפטיבית עם ניטור מהירות עד 160 קמ"ש, בקרת סטיה מנתיב עם תיקון היגוי אקטיבי, בלימת אוטומטית במצב חירום, התרעה מפני הרדמות, התרעה על קרבה מסוכנת לעצמים בחזית, סייעני תאורה וגשם ועוד. לקודיאק המעודכן גם כיתוב SKODA על דלת תא המטען במקום הלוגו הוותיק במסגרת רענון השורות בשנתיים האחרונות.