שברולט אקווינוקס: עכשיו גם עם מערכות בטיחות מתקדמות

באיחור אופנתי גם שברולט אקווינוקס מיישרת קו עם התחרות הגוברת

כפיר כשריאן
כפיר כשריאן  11.11.19 - 11:22

תגיות: שברולט

תחילת כתבה

שברולט אקווינוקס נחשב לאחד מדגמי ה-SUV המרווחים בסגמנט הכי לוהט בשוק C-SUV. מולו ניצבים דגמים פופולאריים כמו טוסון, ספורטאז', 3008, קשקאי ועוד. למרות המידות הנדיבות שלו כשאחד הבלוטים הוא תא מטען בנפח 850 ליטרים ומנוע מהחזקים בסגמנט עם 170 כוחות סוס, האקווינוקס נעדרה עד היום מערכות בטיחות אוטומטיות שהוצעו כסטנדרט אצל שאר המתחרים.  

אחת הסיבות לחיסרון המהותי הזה, בטח בשוק המקומי, נבע מכך ששברולט חדלה ממכירת מכוניות בשוק האירופאי, כתוצאה מכך הדגמים שנמכרו מחוץ לארצות הברית לא נדרשו, למעט השוק הישראלי, למערכות החשובות הללו. 

היום (ב') מדווח UMI יבואנית שברולט לישראל כי האקווינוס מיישרת קו עם המתחרים ותוצע מעתה עם מערכות בטיחות מתקדמות ואקטיביות, צעד חשוב שיכול לשפר את נקודת הפתיחה של האקווינוקס אל מול התחרות הגוברת בסגמנט.  רמת הגימור הבסיסי LS תשווק עם בלימה אוטונומית, זיהוי הולכי רגל, התראה ותיקון לסטייה מנתיב, ובקרת אורות גבוהים כשהמחיר נותר ללא שינוי 144,990 שקלים. 

רמת הגימור הבכירה LT תקרא מעתה LT+  ובנוסף למערכות הבטיחות בגרסת ה-LS תשווק בנוסף עם התרעת שטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור. בניגוד לגרסת הכניסה, רמת הגימור החדשה מתייקרת בכאלפיים שקלים ומחירה כעת 164,990 שקלים.

אור קליין סמנכל מכירות ומוצר קבוצת UMI: "האקווינוקס עם מנוע טורבו מהחזקים בסגמנט, ממדים לא שגרתיים ותא מטען ענק מספק שימושיות גבוהה מהרגיל לנוסעים, כעת, עם תוספת מערכות הבטיחות האקטיבית ותמחור אטרקטיבי האקווינוקס הוא אחד מהדגמים הכדאיים בסגמנט."