הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוטומוטור 2020 נדחה לחודש יולי

האירוע המסורתי שהתקיים מדי שנה בפסח ייערך במתכונת חדשה

מערכת עולם הרכב  17.03.20 - 17:01
(תמונת יח"צ)
(תמונת יח"צ)

הוראות הרשויות בישראל קבעו חד משמעית כי לא ניתן לקיים מפגשים או התקהלויות של מעל 10 אנשים, וזה כמובן הוביל לביטול של כל האירועים בתחום הבידור והפנאי וכצפוי, המשמעות היא משבר עמוק בשוק הזה לנוכח הביטולים של כל האירועים מכל סוג שהוא בחודשים הקרובים.

אירוע אוטומוטור 2020 הוא חלק מהמפגשים התרבותיים שהשתרשו בישראל כאחד האירועים המסורתיים מדי שנה בחופשת הפסח והנהלת האירוע נדרשה לקבל החלטה ככל שהתאריכים הלכו והתקרבו למועד הפתיחה כאשר על הפרק אפשרות ביטול השנה או אפשרות לדחייה למועד רחוק יותר. ההחלטה שהתקבלה היא לדחות את האירוע לחופשת הקיץ והוא יתקיים בין התאריכים 18 עד ה-21 ביולי.

דורון גילר, מנכ"ל רבמוטור מפיקת אוטומוטור: "בעצה אחת עם כל הספקים והמציגים באירוע, החלטנו לדחות את האירוע לקיץ הקרוב ולהמשיך במסורת שנמשכת כבר 32 שנים. לאורך כל שנות אוטומוטור חווינו גם רגעים קשים מאלה אשר אנו חווים היום, אבל מעולם לא ביטלנו וכך גם הפעם. באירוע השנה הושקעו כ-9.8 מיליון ש"ח ולקהל מצפה חוויה שכמוה עוד לא הייתה. אני מאחל לכולנו בריאות טובה וניפגש בקיץ אחרי הקורונה".

כאמור, אירוע אוטומוטור 2020 יימשך ארבעה ימים ובו יוצגו מכוניות יוקרה וחידושים טכנולוגיים מעולם הרכב, מופעי אקסטרים ופעלולים. אחת האטרקציות המרכזיות השנה היא תערוכת "מסע בזמן המוטורי" והיא תוצג באולם שגודלו כ-2,000 מ"ר והקהל יחזה בתערוכה שבה כל עשור יאופיין בעיצוב ייחודי על פי רוח התקופה. לדוגמה, ניו יורק של 1910, לונדון של 1930, פריז של 1950 וכן הלאה. בכל תקופת זמן יוצגו כלי הרכב שיוצרו באותם עשורים והכל באווירה ובלבוש אופנתי שמותאם לתקופות השונות.